GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-12-2021 17:45   Güncelleme : 07-12-2021 17:45

Kaliza Sayesinde Ürünler Güvenli Bir Şekilde İstenen Adrese Ulaşsın

Kaliza sandıklama ve lashing yani sabitleme sektöründe oldukça ileri bir seviyeye gelmiş firmadır.

Kaliza Sayesinde Ürünler Güvenli Bir Şekilde İstenen Adrese Ulaşsın

Kaliza sandıklama ve lashing yani sabitleme sektöründe oldukça ileri bir seviyeye gelmiş firmadır. Sizlere üstün hizmetlerle birlikte yardımcı olur. Özellikle de müşteri memnuniyeti her zaman çok önemli olmuştur. Sizlere zamanında teslim hizmeti yaparak işlemlerinizi daha da geciktirmenizin önüne geçer. Tüm bunların dışında müşteriye özel olarak tasarlanan ahşap sandık hizmeti aktarımı yapar.

Ayrıca Kaliza tüm hizmetlerinde ISPM 15 Uluslararası standartlara uygun olarak üretimlerini gerçekleştirir. Özellikle de osb sandık üretiminde bu standart büyük önem taşır. Çünkü OSB denen malzemeden yapılan bu sandık çeşidi uluslararası taşımada sıkça kullanılır. Bunun dışında oldukça yüksek yük taşıma potansiyeline sahiptir. Nem oranı ve kalınlık oranları da makul seviyelerdedir. Kısacası yük taşıma alanında sıkça tercih edilir.

Kontraplak Sandık Satışları

Bir diğer sıkça üretimine yer verdiği sandık çeşidi ise kontrplak sandık üretimidir. Yüksek verimliliğe sahiptir. Oldukça hafiftir ve taşıması da kolaydır. Hatta nem ve kimyasallara karşı ultra bir dayanıklılık gösterir. Kontraplak sandıklar birden fazla kullanımlar içinde son derece uygundur. Güvenilir olması da müşteriler için tercih edilen bir ürün haline getirmiştir. Aynı zamanda diğer sandık çeşitlerine göre çok daha uygun fiyatlıdır. Sağlık için gayet uyumlu ve çevre dostu kullanıma sahiptir. Sizler de daha fazla detay almak istiyorsanız eğer Kaliza üzerinden fiyat bilgi alabilirsiniz.