GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-12-2021 09:31   Güncelleme : 10-12-2021 09:31

Özel Dikim Gömlek İçin Kol Düğmesi Tavsiyeleri

Klasik tarzın önemli parçalarının başında gelen gömlekler, zengin çeşitliliği ile her tarza uygundur.

Özel Dikim Gömlek İçin Kol Düğmesi Tavsiyeleri

 

Klasik tarzın önemli parçalarının başında gelen gömlekler, zengin çeşitliliği ile her tarza uygundur. Gömlekler, hazır ve özel dikim olmak üzere iki şekilde hazırlanır. Hazır dikim gömlekler belirli kalıplar doğrultusunda hazırlanırken özel dikim gömlekler, sadece kişilerin vücut ölçüsüne uygun şekilde hazırlanır. Yani bu ürünler sadece kişilere özel olur.

Gömlekler halihazırda zaten klasik görünümüyle ön plana çıkarken, kol manşetlerini daha da şık göstermek için çeşitli kol düğmeleri arasından uygun olanlar tercih edilebilir. Hem görüntü açısından hem de kol manşetlerinin dik durması için son derece faydalı olan kol düğmeleri gömleğin modeline uygun şekilde seçilerek daha modern bir duruş sergilenebilir.

Kişilerin vücut ölçüleri alınarak hazırlanan kalıplardan faydalanılarak hazırlanan Tailor made shirt yani özel dikim gömlekler, sadece kullanacak kişiye özel olup, tam beden ölçüleriyle tasarlanır. Giyim konusunda titiz davranan kişiler genellikle özel dikim ürünlerden yana seçim yapar. Klasik kıyafetlerin daha modern gözükmesini sağlamak adına çeşitli aksesuarlar kullanılabilir. Özellikle de erkekler için klasik gömleklerin en önemli aksesuarlarının başında kol düğmeleri gelir. Her tarza uygun kol düğmesi modeli vardır. Klasik veya sportif detaylar doğrultusunda tasarlanan birbirinden farklı kol düğmeleri arasından gömleğin modeline uygun tasarımlardan yana seçim yapabilirsiniz. Gömleğin modeli, kol düğmesi seçmek konusunda esas dikkat edilmesi gereken durumdur.

Tailor made shirt ile her an modern gözükmek mümkün

Özel dikim gömlekler, tamamen kişilerin vücut ölçülerine uygun şekilde olmasının yanı sıra çeşitli aksesuarlar ile de tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Tailor made shirt, her detayına kendi tarzınıza göre karar verdiğiniz ürünler olup, özene hazırlanır. Ismarlama veya özel dikim gömlekleri daha modern hale getirmek için çeşitli kol düğmeleri arasından uygun olanı seçebilirsiniz. Harfler, değerli taşlar, tematik ürünler ve daha pek çok çeşidi bulunan kol düğmeleri, farklı modeldeki gömlekler için uygundur. Kaliteli kumaşlar tercih edilerek hazırlanan özel dikim gömlekler, kullanıcıların her zamankinden daha modern gözükmesinde yardımcı olur. Vücut ölçüleri aynı olduğu sürece uzun yıllar kullanmaya müsait olan özel dikim gömlekleri uygun aksesuarlar ile daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Klasik kıyafetler için en çok tercih edilen aksesuarlardan kol düğmeleri, her zevke uygun şekilde çeşitlenir.