GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-12-2021 15:33   Güncelleme : 16-12-2021 15:33

İpek Ilıcak Kayaalp Ödüllerle Anılıyor

Rönesans Holding Yönetimi Kurulu Başkanı İpek Ilıcak Kayaalp olarak biliniyor. Ayrıca İpek Ilıcak Kayaalp yönetimi kurulu başkanı olmanın yanında farklı alanlarda da anılmaya devam ediyor.

İpek Ilıcak Kayaalp Ödüllerle Anılıyor

Rönesans Holding Yönetimi Kurulu Başkanı İpek Ilıcak Kayaalp olarak biliniyor. Ayrıca İpek Ilıcak Kayaalp yönetimi kurulu başkanı olmanın yanında farklı alanlarda da anılmaya devam ediyor. Şirket ve organizasyonlarının yıl içerisinde gösterdiği performanslarla öne çıkıyor. Çünkü İpek Ilıcak Kayaalp şimdilerde çocuklar için oldukça önemli adımlar atıyor. Özellikle İzmir depreminden etkilenen Depremzede çocuklar için büyük adımlar atıyor. Depremzedelere destek olma hareketini başlatırken iyileştirme faaliyetlerinde de rol oynadığını görebiliyorsunuz.

Özellikle depremzedelere psikolojik bir destek sunmak amacıyla oldukça etkili bir proje hayata geçirdi. Rönesans Holding olarak, depremden etkilenen çocukların psikolojik durumlarını iyileştirme adımları attı. Bu adımları da Türk Psikologlar Derneği ile beraber yürüttü. Böylece sayısız çocuğa terapi desteği verilmesi konusunda etkili adımlarla ilerledi. Hem çocuklar hem de aileleri için çalışan, onları geleceğe hazırlayan İpek Ilıcak bu konuda ön planda. Sosyal hayata sağladığı katkılarla da büyük bir övgü alıyor.

Çalışmaları sadece Duygu Paylaşım Evi ile sınırlı da değil. İpek Ilıcak Kayaalp, Rönesans Holding bünyesinde farklı çalışmalara da imza atıyor. Bu sayede çevresindeki adımların daha etkili bir şekilde atılmasını da sağlıyor. Çocuklar ve gençler için çok daha iyi bir ortam var etme gayesiyle ilerliyor. Bu yüzden hazırlanan projelerden biri de Sürdürülebilir Geleceği Tasarla projesi olarak biliniyor.

Çocuklara ve Gençlere Destek Sağlanıyor

İpek Ilıcak Kayaalp, Sürdürülebilir Geleceği Tasarla projesi ile de büyük bir ilgi çekti. Projenin genel taslağı, üniversite öğrencilerini hedef alıyordu. Üniversiteli gençlerin sürdürülebilirlik kültürüne sahip olması için gerekli çalışmalar yapılıyor. Bu proje içerisinde de çok etkili adımlar atıldığı biliniyor. Bu yüzden de de projeler uluslararası alanda saygın ödüllere sahip oldular. Bu ödüller de Rönesans Holding adına İpek Ilıcak Kayaalp tarafından alındı.

İpek Ilıcak Kayaalp, konuşması içerisinde bu tarz uluslararası ödüllerin kendilerini motive ettiğini belirtti. Bundan sonrasında da gençleri desteklemeye ve çocukların yanında olduklarını sürdürmeye devam edeceklerini ekledi. Tüm bu konuşmaları içerisinde eklediği detaylar da projelerin kendileri için ne kadar önemli olduğunu öne çıkarıyordu. İpek Ilıcak Kayaalp sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ilgi görecek ilerlemeleriyle geleceğe değer katmaya devam ediyor. Sosyal hayata verdikleri değerlerle de sürekli olarak öne çıkıyor.

İpek Ilıcak Kayaalp Sosyal Sorumluluk Projeleriyle İlgileniyor

Yaptıkları projelerle beraber de dünyanın en saygın iş ödüllerine sahip oldukları biliniyor. Rönesans Holding olarak Steve Awards’ta ödüllendirildi. Ayrıca sadece tek bir ödül değil, iki ayrı ödül alarak çok daha büyük bir gurur yaşadı. Ödüllerin biri, Gümüş Stevie, Duygu Paylaşım Evi için verildi. Diğer ödül de Bronz Stevie olarak Sürdürülebilir Geleceğ Tasarla projesi için verildi. İpek Ilıcak Kayaalp aldıkları ödüllerle güçlü bir konuşma yaparken, motivasyonlarının her zaman yüksek olduğunu belli etti.