GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-12-2021 17:49   Güncelleme : 18-12-2021 17:49

İpek Ilıcak Kayaalp, Uluslararası Ödüllerin Sahibi

1978 doğumlu olan İpek Ilıcak Kayaalp Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı olarak tanınıyor.

İpek Ilıcak Kayaalp, Uluslararası Ödüllerin Sahibi

1978 doğumlu olan İpek Ilıcak Kayaalp Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı olarak tanınıyor. Rönesans Holding çalışmalarında büyük bir ses getirmesinin yanında şimdi de iki uluslararası ödün sahibi olarak da biliniyor. Bu büyük ödüller de emeklerinin ve çalışmalarının karşılığı olarak görülüyor. İpek Ilıcak Kayaalp sosyal medya olan katkıları ve çalışmalarıyla ön planda. Özellikle yıl içerisinde gösterdiği performans da bunu destekler nitelikte. İpek Ilıcak Kayaalp projeleriyle hem gençleri hem de çocukları önemsediklerini de belli ediyor. Onların şimdi de ve gelecekte çok daha refah içerisinde olmaları için uğraşıyor.

Stevie İnternational Business Awardas ödüllerinden biri Gümüş Stevie. Gümüş Stevie, Duygu Paylaşım evi projesi için verildi. Duygu paylaşım evi de İzmir depreminden etkilenen çocukların psikolojilerini iyileştirmek için hazırlandı. Türkiye Psikologlar Derneği ile beraber yürütülen bu çalışma, çocukların çok daha rahatlamalarında da öncü oldu. Yaşadıkları bu travmadan kurtulmaları konusunda da etkili olduğu söylenebilir. İpek Ilıcak da ödül konuşmasında bu detaylara değiniyor. Çocukların ve ailelerin iyiliği için yapılan bu projenin sürdürüleceğinden bahsediyor.

İpek Ilıcak Kayaalp Sosyal Faaliyetlerle Gençlerin Yanında

Verilen bir diğer ödül de Bronz Stevie olarak geçiyor. Bronz Stevie de Sürdürülebilir Geleceği Tasarla projesinin ödülü. Proje kapsamında gençlerin sürdürülebilirlik geleneğine uyum sağlamaları hedefleniyor. Gençlerin bu tarz projelere dahil edilerek çok daha aydınlık bir gelecek inşa edileceğine inanıyor. Tüm bu başarılarıyla da hayata sağladığı katkılardan dolayı fark yaratmaya devam ediyor.