SPOR
Giriş Tarihi : 18-12-2021 20:06   Güncelleme : 18-12-2021 20:06

Raptors, 76ers’ın Simmons Karşılığında Sunduğu Teklifi Reddetti

Toronto Raptors takımının, Philadelphia 76ers'ın Ben Simmons takas teklifini reddettiği yönünde söylemler öne sürüldü.

Raptors, 76ers’ın Simmons Karşılığında Sunduğu Teklifi Reddetti

Toronto Raptors takımının, Philadelphia 76ers'ın Ben Simmons takas teklifini reddettiği yönünde söylemler öne sürüldü.

Raptors takımının, oyuncu Simmons'u takas yoluyla bünyesine katmak isteyen takımlardan birisi olduğu söylenmişti. Toronto, 2021-22 sezonu namına kadrosuna büyük değişiklikler meydana getirme niyetine atılmıştı. Bedava bonus ünlü ve yıldız oyuncu Simmons’uda kadrosuna ekleme niyetindeydi. Action Network ağının temsilcisi Matt Moore belirtti. Sixers ve Raptors arasında Simmons için yakın görüşmeler yapılmıştır. Ancak bu görüşmelerin mevcutta pek de fazla ağırlığı bulunmamaktadır.

Çok sayıda kaynağa göre, Toronto Raptors takımının, yıldız oyuncu Simmons'a büyük ölçüde ilgi duyan bir takım olduğu belliydi. Görüşmeleri yakından takip etmiş bulunan bir kaynak yeni haberler sağladı. Konuşmaktan çekinmeyen yakın kaynak, tartışmaların mevcut konumunda pek de bir ağırlık taşımadığını söylemekten geri durmadı. Gerçekleştirilen görüşmeleri yakından takip edenler de dahil olmak üzere pek çok kaynak belirli söylemlerle geldi. Kaynaklar 76ers'ın Simmons karşılığında yaptığı teklifle ilgili belirtmelerde bulundular. Raptors guardları Kyle Lowry, Fred VanVleet, OG Anunoby ve Perşembe günkü 4. takas paketi gündemdeydi. Öne çıkan kaynaklar, takas teklifinin Toronto tarafından reddedildiğini özellikle belirttiler.

 

Raptors, Simmons için Kemiğinden Vazgeçmeyecek


Raptors, 76ers ile gerçekleştirdiği 2021 maçları sırasında Simmons’un beklentileri karşılayamadığını söylüyor. Bu oyuncu için ana yapıdan vazgeçmeye hazır durumda olmadığını söylemiş. Kaynakların ilettikleri dikkat çekmiş.

Philadelphia'nın Simmons'dan vazgeçmesinin nedeni dikkat çekti. Söylenenlere göre, hücum konumunda iken gösterdiği sıkıntıların bu durumda etkili olduğu görünüyor.
Bedava bonus veren siteler oyuncunun sergilediği istikrarlı performans düşüklüğünün bu kararın en temel sebebi olduğu söylenmekte. Bunun dolayısıyla da takımın playofflarının ikinci turda elenmesinde etken olduğu söylentisi kol gezmektedir. Medya kuruluşları resmi bir açıklama için Bedavabonuscum.com yanıp tutuşuyor ve yeni bir haber bekleniyor.