GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-12-2021 10:42   Güncelleme : 16-12-2021 10:42

Akua Global D’CENT Biyometrik Donanım Cüzdanı

Akuaglobal uzun yıllardır beri uzman ekibiyle birlikte bu sektörde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Akua Global D’CENT Biyometrik Donanım Cüzdanı

Akuaglobal uzun yıllardır beri uzman ekibiyle birlikte bu sektörde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Globalleşen dünyada para biriminin yavaş yavaş değişmeye başlamasıyla farklı yaptırımlarda beraberinde geliyor. Özellikle de kripto biriminin yaygınlaşması kişilerde daha güvenli cüzdan mümkün mü sorusunu ortaya çıkartıyor? Evet Akua Global şirketi sizlere kripto para soğuk cüzdan hizmetiyle bunu mümkün kılıyor.

Sizler için Biyometrik soğuk cüzdan hizmeti verirken kripto para birimi anahtarlarını güvenli bir şekilde saklar. Özel bir çip ve donanıma sahiptir. Aynı zamanda parmak izi ve PIN girişleriyle desteklenen cihaz şifreleri vardır. Kolay bir kullanıma sahiptir. Bluetooth özellikleri sayesinde de mobil üzerinden kolay bağlanma sağlanır. Böylece kripto para birimlerinizi kolayca aktarmanız mümkün olacaktır.

En Son Güncellemeye Sahip D’CENT Ürünü

Sizlere soğuk para cüzdan satın al seçeneği üzerinden oldukça uygun fiyatlar sunar. Daima son sürüme sahip ürün elinizde olur. Cihazın sahip olduğu donanımı güncel tutmak için firma sizlere paket içerisinde USB gönderir. Gerekli yazılımları USB aracılığıyla cihaza aktararak daima güncel tutabilirsiniz.

585 MA pil gücüne sahip oluşu da sizlerde endişe yaratmasın. Cihaz sadece tek bir şarj ile bir ay kadar kullanım sağlıyor. TEE yani güvenilir yürütme ortamı teknoloji uzmanları tarafından geliştirilmiş olan güvenli işletim sistemi entegresi vardır. EAL5+ akıllı kart kullanımı da sağlanmaktadır. Kısacası sizlere dijital dünyadaki varlığınızı koruyarak kaliteli hizmet verir.