GÜNDEM
Giriş Tarihi : 19-12-2021 14:54   Güncelleme : 19-12-2021 14:54

Acısız ve Sonucu Pürüzsüz bir Hizmet Lazer Epilasyon!

Dermatolog Doktor Fatma Yıldız tarafından kurulmuş olan Ankara Life Polikliniği oldukça iyi donanıma sahiptir.

Acısız ve Sonucu Pürüzsüz bir Hizmet Lazer Epilasyon!

Dermatolog Doktor Fatma Yıldız tarafından kurulmuş olan Ankara Life Polikliniği oldukça iyi donanıma sahiptir. Hastalarının isteklerini karşılayabilecek hizmetlere sahiptirler. Bunun için de poliklinik içerisinde kullandığı cihazlar son derece önemlidir. Bu anlamda sizlere teknolojik gelişmelere bağlı olarak son model cihazlarla hizmet aktarımı sağlar. Bu sayede çok daha etkin sonuçlu bir hizmet kalitesi alırsınız.

Son zamanlarda da çok fazla talep alan lazer epilasyon için başvuruları çok yüksektir. Hem acısız hem de kalıcı bir pürüzsüzlük için lazer epilasyon tercihi mantıklı olacaktır. İstenmeyen tüylerinizden de bu şekilde kurtulabilirsiniz. Uzmanlar tarafından doğru cihazlarla birlikte uygulamalar yapılır. Ancak öncesinde ten renginiz, cilt tipiniz ve kıl kökleriniz incelenecektir. Buna uygun olarak cihaz seçimleri yapılacaktır. Bu anlamda lazer epilasyon farklı cihazlara sahiptir. Bunlar:

  • Alexsandrite lazer ile epilasyon
  • Buz lazer epilasyon
  • ND YAG lazer epilasyon
  • Lazer ile kıl sarartma uygulaması

İşlemleri mevcuttur.

Lazer Epilasyonun Uygulandığı Bölgeler

Lazer epilasyonu vücudunuzun her bölgesinde kullanıma uygundur. Burada önemli nokta vücudunuzun bölümlerine göre sıklığının doğru ayarlanması olmalıdır. Her bölge belli zaman aralıklarında bitiş gösteriyor. Kimisi daha uzun kimisi daha kısa zamanda bitiyor. Kadınların sıklıkla tercih ettiği lazer epilasyonu erkekler tarafından da çok sık tercih edilmeye başlamıştır. Vücudunuzun bütün bölgelerine uygun lazer ışınları ve cihazlarıyla hizmet verilmektedir.

Kaynak: https://ankaralazer.com/lazer-epilasyon