GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-12-2021 10:22   Güncelleme : 18-12-2021 10:22

Dahi Yayıncılık ile Kitaplarınızı Bastırabilirsiniz

Matbaa ve yayıncılık alanında hizmet veren Dahi Yayıncılık müşterilerine en iyi şekilde faaliyet göstermektedir.

Dahi Yayıncılık ile Kitaplarınızı Bastırabilirsiniz

Matbaa ve yayıncılık alanında hizmet veren Dahi Yayıncılık müşterilerine en iyi şekilde faaliyet göstermektedir. Oldukça uzun süredir bu sektörde başarılı çalışmalar gerçekleştirmiştir. Özellikle de kitap baskısı konusunda yazar adaylarına büyük olanaklar sunmaktadır. Şimdiye kadar onlarca kişi tarafından yazılan metinlerin basılmasını sağlamıştır. Bu kapsamda yayınevi hız kesmeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Siz de kitap bastırmak istiyorum diyorsanız Dahi Yayıncılık ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz kitabınızı kısa sürede baskıya alabilirsiniz. Ayrıca yayınevi kitabınızın ilk baskılarını da sizlere ücretsiz olarak göndermektedir. Bu sayede kitabınızın ilk halini kendiniz deneyimleyerek kontrol edebilirsiniz.

En Profesyonel Yayınevi Hizmetleri

Günümüzde kitap yayınlamak eskisine nazaran çok daha kolay bir hale gelmiştir. Artık kitabınızı bir yayınevine götürerek onay almasını beklemek yerine kendiniz üstlenebilirsiniz. Bu doğrultuda Dahi Yayıncılık sizlere çeşitli kitap yayınlatma hizmetleri ve paketleri sunmaktadır. Bronz, gümüş ve altın kitap yayınlatma paketlerinden birini seçerek işe koyulabilirsiniz. Bu sayede yazar olma hayallerinize ve yayıncılık hayatına da giriş yapabilirsiniz.

Yayınevi müşterilerine en kaliteli ve profesyonel şekilde kitap bastırma hizmetleri sunmaktadır. Online şekilde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bu bağlamda da Dahi Yayıncılık yeni nesil bir baskı anlayışıyla hareket etmektedir. Üstelik alacağınız paketlerde editörlük hizmetleri dahi sizlere sunulmaktadır. Böylelikle kitap bastırma konusunda bilginiz olmasa dahi başarıyla hedefinize ulaşabilirsiniz.

Kitap Yayınlatmak İçin Dahi Yayıncılık

Eğer bir kitap yayınlatmak veya bastırmak istiyorsanız en doğru adres Dahi Yayıncılıktır. Yayınevi bu alanda oldukça uzun bir süredir faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda şimdiye kadar onlarca kişinin metinlerini inceleyerek en uygun şekilde yayınlatmıştır. Bunun yanı sıra paketlerin içeriğinde yer alan hizmetlerini de tam kapsamlı şekilde gerçekleştirmiştir. Bronz yayınlatma paketi henüz başlangıç paketi olarak geçse de büyük deneyim sağlamaktadır.

Kitabınızın yayınlanma süreci tamamen sizin istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda ilerlemektedir. Bu sayede hayalinizdeki kitap baskısını kısa süre sonrasında elinizde tutabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Dahi Yayıncılık çalışanları ile iletişim kurmaktır. Dilerseniz yayınevinin web adresi üzerinden çalışanlarla iletişime geçmeniz mümkündür.

Kitap Yayınlatma Paketleri

Yayınevinin bünyesinde bulunan kitap yayınlatma paketleri oldukça ilgi görmektedir. Özellikle de çoğu yayınevinin böyle bir imkan sunmaması Dahi Yayıncılığın farkını da ortaya çıkarmaktadır. Aşağıda sizlere maddeler halinde kitap yayınlatma paketlerinde genel olarak sunulan içerikleri sıraladık. Belirttiğimiz içerikler ve hizmetler hakkında daha detaylı bilgiler için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle almak istediğiniz paket hizmetleri konusunda soru işaretlerinizi de giderebilirsiniz.

  • Online kitapevlerinde satış
  • ISBN & Bandrol
  • Grafik tasarım
  • Mizanpaj
  • Doğrudan satışlarda %50 telif
  • Dağıtımcı satışlarında %20 telif
  • Hazırlık çalışmaları ücretsiz
  • Yazara 10 adet ücretsiz kitap
  • Yazar sosyal medya alt yapısı
  • Yazar bloğu

Belirttiğimiz hizmet içeriklerinin hepsi Dahi Yayıncılık’ın paketleri kapsamında yer almaktadır.