GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-12-2021 10:16   Güncelleme : 23-12-2021 10:16

Ünal Teknik Epoksi Zemin Kaplama Avantajları

İnşaat sektörüne 1998 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Ünal Teknik kuruluşundan beri birçok projeye de başarıyla imza atmıştır.

Ünal Teknik Epoksi Zemin Kaplama Avantajları

İnşaat sektörüne 1998 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Ünal Teknik kuruluşundan beri birçok projeye de başarıyla imza atmıştır. Daima ürünlerinde ve hizmetlerinde kaliteli anlayışla ilerlemeler göstermektedir. Bu sayede müşteri memnuniyeti de ön planda tutulmaktadır. Burada öncelik daima sizlersinizdir. İstekleriniz doğrultusunda işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Kuruluşundan beri endüstriyel zemin kaplama seçenekleri ve yapı kimyasallarına yer vermektedir. Sektörde gelişmelerine devam ederek ilerleme göstermektedir.

Özellikle de son zamanlarda en çok tercih edilen zemin kaplama malzemelerinden biri de epoksidir. Epoksi son derece güçlü bir kimyasaldır. Bu nedenle de ekstra bir yapıştırıcı malzemesine gerek kalmadan hizmet alabilirsiniz. Epoksi zemin sayesinde zamandan tasarruf etmeniz de mümkün olacaktır. Buna ek olarak işçilik konusunda da az kullanım söz konusudur. İç alanların parlaklığı epoksi zemin kaplama ile ile birlikte arttırılabilmektedir. Ağır ve sürekli trafiğe dayanabilme ölçütleri vardır. Böylece çökme durumları söz konusu değildir. Dayanıklı ve kolay temizlenebilir olması da bu anlamda dikkat çeker. Ofislerde ve özellikle de toplu alanlarda çok sık kullanımı gerçekleştirilmektedir.

Uygun Fiyat İmkanlarıyla Ünal Teknik

Ünal Teknik epoksi zemin kaplama seçenekleri bakımından geniş hizmet kalitesi sunar. Her bir hizmetin kullandığı malzeme kapsamında değişiklikler gösterdiğini fark edeceksiniz. Kaliteli işleri uygun fiyatlara sunarak sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca epoksi zemin kaplamada işçilik maliyeti de yoktur. Bu nedenle diğer zemin kaplamalara göre daha az maliyetli bir işe sahiptir.

Kaynak: http://unalteknikas.com.tr/