GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-12-2021 16:11   Güncelleme : 27-12-2021 16:11

Güvenli Ödeme Seçenekleriyle Motor Alabilirsiniz

Motor satın almayı düşününler için en doğru adres Ekuralkan firmasıdır. Online şekilde güvenilir ödeme seçenekleriyle istediğiniz motoru alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Seçenekleriyle Motor Alabilirsiniz

Motor satın almayı düşününler için en doğru adres Ekuralkan firmasıdır. Online şekilde güvenilir ödeme seçenekleriyle istediğiniz motoru alabilirsiniz. Online alışveriş fırsatını sunan firma bu bakımdan oldukça ilgi görmektedir. Özellikle de motor tutkunları için büyük bir alternatif sunmaktadır. Onlarca farklı motor modelini ve markasını firmanın bünyesinde bulabilirsiniz. Konforlu ve keyifli bir motor yolculuğu için firmanın motosiklet modellerine göz atabilirsiniz.

Faaliyete geçtiği ilk günden itibaren Ekuralkan motorlar konusunda başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına en beğenilen motorları tedarik etmektedir. Bu sayede firmanın web adresine erişim sağlayarak istediğiniz motor modellerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz direkt web mağazasından da adresinize motor siparişi verebilirsiniz. Bu süreçte sunulan ödeme yöntemleri de en güvenli ödeme türlerini içermektedir. Her anlamda Ekuralkan güvenilir ve profesyonel bir motor satış mağazasıdır.

Ekuralkan En İyi Motor Modelleri

Firmanın bünyesinde yer alan motor çeşitleri en iyi motor kategorileri arasında yer almaktadır. Uzun yıllar boyu sizlere sıkıntı çıkarmadan kullanabileceğiniz türden motosikletlerdir. Aynı zamanda farklı maksatlarda tercih edilebilecek motosiklet çeşitliliğini de sağlamaktadır. Bu sayede dilediğiniz türden bir motor modelini firmanın bünyesinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Ekuralkan web adresine erişim sağlamaktır. Böylelikle istediğiniz tüm motor modellerinin özelliklerini de inceleyebilirsiniz.

Aşağıda sizlere firmanın sahip olduğu motor çeşitlerinden bazılarını sıraladık. Belirttiğimiz motorlar bu kategoride en iyiler olarak nitelendirilmektedir. Siz de motosiklet almayı düşünüyorsanız bu ürünlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

  • Kanuni trodon s 50 scooter
  • Kanuni mati 125 scooter
  • Kanuni visal 125 scooter
  • Kanuni nev 50 scooter

Ekuralkan Motor ve Motosiklet Fiyatları

Ekuralkan piyasaya oranla en minimal ücretlendirmeleri müşterilerine sağlamaktadır. Ancak genel olarak tüm motorların fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama olarak 19.000 TL’den 26.000 TL’ye kadar firmanın web adresinde motor bulabilirsiniz. Aynı zamanda güvenilir ödeme yöntemleriyle istediğiniz ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz. Dilerseniz ödeme işlemleri öncesinde çalışanlarla iletişime geçerek daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Böylece sorunsuz şekilde motor satın alma sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

50 cc ve 125 cc Motor Arasındaki Özellik Farkları

Ekuralkan firması kapsamında satılan motor modelleri arasında 50 cc motor ve 125 cc motosikletler bulunmaktadır. Bu iki motosikletin özellikleri ve birbirleriyle olan farkları çok fazla merak edilmektedir. Belirtmeliyiz ki iki modelinde kendine ait bir Retro görünümü bulunmaktadır. Bunun dışında hız sevenler açısından 125 cc motosiklet daha ön plana çıkmaktadır. Saatte 85 km/h yapan bir motor modeli olmasıyla birlikte beygir gücü de çok daha fazladır.

Genellikle 50 cc motorlar şehir içi kullanımlara müsait türdendir. Çok fazla hız yapmadan istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak biraz daha işi ilerletmek ve yolculukları uzatmak isterseniz 125 cc motosikletleri kullanabilirsiniz.

Kaynak: https://www.ekuralkan.com/scooter-38341