GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-01-2022 12:38   Güncelleme : 01-01-2022 12:38

Pusula Plus Hakkında

Günümüzde mevcut olan birçok farklı iş alanı vardır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte iş alanlarının artış göstermesi de doğru orantılı olmuştur.

Pusula Plus Hakkında

Günümüzde mevcut olan birçok farklı iş alanı vardır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte iş alanlarının artış göstermesi de doğru orantılı olmuştur. Ancak bir sektörde ilerleyebilmek adına eksikliklerin ve gereksinimlerin tamamlanması önemlidir. Bu doğrultuda bir danışmanlık hizmeti almanız en doğrusu olacaktır. Pusula Plus firması bu alanda en iyi şekilde sektör danışmanlığı sağlayan kuruluşlardan biri olarak karşımıza çıkar.

Pusula Plus ile alacağınız hizmetler en somut sonuçlarıyla oluşumlarınızı etkileyecektir. Hem sektörde büyüme kaydetmeniz hem de gelişim göstermeniz açısından etkilidir. Üstelik firma bu kapsamda geniş teşvik faaliyetleri de sürdürmektedir. Dilerseniz Pusula Plus online web adresi üzerinden tüm teşvik faaliyetlerini ve kurumsal hizmetleri değerlendirebilirsiniz.

Pusula Plus Hizmetleri

 Firma bünyesinde oldukça kapsamlın teşvik ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu doğrultuda alacağınız hizmetler ile en prestijli şekilde ilerleme kaydedebilirsiniz. Bunun için firmanın ayrıca geniş referans oluşumları da bulunmaktadır. En somut şekilde insan kaynakları ve bilişimin kusursuz işleyişine siz de dahil olabilirsiniz. Bu süreçte firmadan alabileceğiniz hizmetleri genel olarak sizlere aktardık.

Aşağıda maddeler halinde Pusula Plus hizmetlerini sizlere sıraladık. Belirttiğimiz tüm hizmetlerden en etkili şekilde yararlanma fırsatına sahipsiniz. Bu kapsamda firmanızın eksikliklerini ve gereksinimlerini en iyi biçimde karşılayabilirsiniz.

  • İŞKUR İşbaşı Eğitimi Danışmanlığı
  • Kısa Çalışma Ödeneği Danışmanlığı
  • KOSGEB Danışmanlığı
  • Ar – Ge Proje Danışmanlığı
  • SGK Teşvik Danışmanlığı
  • Geriye Dönük Teşvik Danışmanlığı

Belirttiklerimizden çok daha fazlası firmanın online web adresinde yer almaktadır. Buradan hizmetler konusunda daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Özellikle de işbaşı eğitim programı danışmanlığı için çalışanlarla irtibata geçmenizi öneririz.

İŞKUR ile İş Başı Eğitimi Danışmanlığı

Günümüzde her ne kadar sektör gelişimi mevcut olsa da işsizlik oranı da bir hayli fazladır. Aynı zamanda firmaların giderlerinin gelirlerinden fazla olması da belli bir danışmanlık sürecine teşvik oluşturmaktadır. Bu bağlamda alacağınız bir iş başı eğitimi danışmanlığı ile sirkülasyonu kendiniz yönlendirebilirsiniz. İŞKUR bağlantılı şekilde iş arayanlar için bir eğitim sürecine geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede stajyer personellere sektör deneyimi ve iş tecrübesi katabilirsiniz. Böylelikle istihdam edeceğiniz personellerle beraber istihdam teşviklerinden faydalanabilirsiniz.

İş Başı Eğitim Programı ve Tasarrufu

Genel anlamda iş başı eğitim programı firmaların giderlerinde tasarruf etmesini sağlayan başlıca alternatiflerdendir. Bu bağlamda Pusula Plus aracılığı ile alacağınız bu teşvik hizmetiyle firmanızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Bu süreçte yıllık personel maliyetinizin büyük bir kısmı işsizlik formundan sağlanmaktadır. Böylelikle maliyet konusunda da gerekli görülen tasarrufunuzu yapabilirsiniz.

İŞKUR bağlantılı kursiyerlere sağlayacağınız istihdam ile bünyenize yeni personeller katabilirsiniz. Üstelik bu personellerin maaşlarının belli bir kısmı da İŞKUR tarafından ödenmektedir. Bu da daha az maliyet ve daha fazla iş sirkülasyonu oluşturmaktadır. Böylelikle firmanızda daha fazla sektörel bir ilerleme kaydedebilmeniz mümkün hale gelmektedir.

Kaynak: https://pusulaplus.com/iskur-isbasi-egitimi-danismanligi