GÜNDEM
Giriş Tarihi : 30-12-2021 16:30   Güncelleme : 30-12-2021 16:30

En iyi Ankara diyetisyen

Her yaş grubunda insanların ya fazla kilolarından kurtulmak için ya da sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazanabilmeleri için diyet yapmaları gerekiyor.

En iyi Ankara diyetisyen

Her yaş grubunda insanların ya fazla kilolarından kurtulmak için ya da sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazanabilmeleri için diyet yapmaları gerekiyor. Diyetlerin ancak bu alanda eğitimli kişiler tarafından önerilmesi ve planlanması en sağlıklı yöntem oluyor. Çünkü bilinçsiz olarak yapılan her diyet ye beslenme düzeninizi olumsuz etkiliyor ve uzun vadede size fayda sağlamıyor. Ya da bilinçsiz olarak verilen diyetlerde yaşanan hızlı kilo vermelerin sonunda daha fazla bir kilo artışı ile hüsran yaşanıyor. Oysa uzmanların kontrolünde yapılan bilinçli diyetler uzun vadede beslenme alışkanlığına dönüşüyor. Hem kilo verirken hem de sağlığınız en iyi düzeyde korunmaya devam ediyor.  

Kilo vermek ya da sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanabilmek için bir diyetisyen arayışındaysanız en iyi Ankara diyetisyen seçeneklerine bakabilirsiniz. En iyi diyetisyenler arasında yer alan Dyt. Olgu AZİZOĞLU ile iletişime geçebilir ve uzun süreli sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz. Dyt. Olgu AZİZOĞLU Diyet Kapıma Gelsin projesi ile her yaş grubundan insanlar için kişiye özel diyet programları hazırlıyor. Ve yine Diyet Kapıma Gelsin bünyesinde bu programları destekleyen en sağlıklı ve faydalı yemeklerle diyet kapımda uygulamasını en iyi şekilde sürdürüyor.

Kişiye özel diyet programı  

Her bir diyet uygulamasının mutlaka kişiye özel olması gerekiyor. Bir şablon haline getirilmiş ve yakın kilolarda olan herkese uygulanan diyet programlarından uzak durmanız gerekiyor. Çünkü her bir bireyin yaşı, sahip olduğu alışkanlıklar, varsa bazı hastalıkları diyet sürecinde çok önemli rol oynuyor. İki kişi aynı kiloda olsa dahi diyet programlarının mutlaka kişilerin vücut ve sağlık analizlerine göre kişiye özel olarak hazırlanması gerekiyor.

Dyt. Olgu AZİZOĞLU önderliğinde çalışan Diyet Kapıma Gelsin bünyesinde yaş grubu fark etmeksizin herkes için kişiye özel bir diyet programı hazırlanıyor. Sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek adına kişiye özel programlar büyük önem taşıyor. İlk başlangıçta hazırlanan bir diyet programı kişinin kilo durumuna göre haftalık ya da 10 günlük periyotlarda takip ediliyor. Var olan sonuca ve duruma göre bu programlarda diyetisyen kontrolünde bir değişim olabiliyor. Sürekli bir kontrol sürecine tabi olması gereken kişiye özel diyet programları bir süre sonra artık kişiler için bir yaşam tarzı haline dönüşüyor.  

Diyet kapımda uygulaması ile hedeflenenler

Diyet yemek uygulaması ile diyet yapmak isteyen ancak bunun için yemek düzeni kurabilmek adına gerekli zamanı olmayan kişiler baz alınıyor. Aynı zamanda sosyal yaşantısında yoğun olan ve diyet listelerini düşünmeden en sağlıklı şekilde kilo vermek isteyen herkes diyet kapımda uygulaması ile bir düzene sahip olabiliyor. İlk kez Dyt. Olgu AZİZOĞLU önderliğinde projelendirilen diyet kapımda sayesinde herkes diyetisyeni tarafından verilen listelere sadık kalarak en sağlıklı besinlerle bir diyet sürecine dahil olabiliyor.