TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 04-01-2022 21:07   Güncelleme : 04-01-2022 21:07

İxirhost Web Hosting Hizmeti

İlk olarak 2005 yılında kurulmuş olan İksir İnternet Hizmetleri A.Ş uzun yıllardan beri güvenilir hizmet sunuyor.

İxirhost Web Hosting Hizmeti

İlk olarak 2005 yılında kurulmuş olan İksir İnternet Hizmetleri A.Ş uzun yıllardan beri güvenilir hizmet sunuyor. Bu hizmet kapsamlarında sizlere profesyonel ekipleriyle birlikte hosting servisleri üretmektedir. Her ihtiyaca uygun farklı hosting hizmetleri mevcuttur. Geçen 16 yıllık süreç içerisinde gelişen teknolojiyle birlikte firma son derece büyük bir kalkınma içerisine girmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarla birlikte tüm ihtiyaçlarınıza ses olmaya devam ediyor.

Web hosting hizmeti kapsamında, web sitenizi veya uygulamalarınızı web üzerinden yayınlama fırsatı sunar. Bu hizmet sayesinde daha geniş kitlelere ulaşım sağlarsınız. Aynı bina inşa etme işlemlerini düşünün. Binayı inşa ederken arsaya ihtiyacınız vardır. Bu arsa ise binanın barınacağı alandır. İşte web hosting de web sitenizi barındıran bir ağ sistemidir. Web siteniz içerisine yüklenen:

  • Dosyalar
  • Görseller
  • İçerikler

Bunların hepsi hosting sistemi içerisinde yer alır ve depolanır. Son derece de kolay kullanıma sahip ara yüzleri vardır. Aynı zamanda sizlere anlaşmalı olduğu dünyaca ünlü kontrol paneli seçenekleri de sunar. cPanel/Plesk gibi en popüler web hosting kontrol panelleriyle yönetmek çok daha kolay!

En Uygun Fiyat Seçenekleriyle Web Hosting Seçenekleri

Tüm bu hizmetlerini sizlere en ekonomik paket seçenekleriyle birlikte sunuyor. Bu sayede oldukça basit bir şekilde kullanım elde edebilirsiniz. Site içerisinde farklı içeriklere sahip kademeli 4 paket bulunuyor. Bu paketleri aylık kiralayabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlarla yüksek performansa sahip web siteleri sizleri bekliyor olacaktır.

Kaynak: https://www.ixirhost.com/webhosting