GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-01-2022 14:42   Güncelleme : 18-01-2022 14:42

SafeMoon'u kaçırdınız! VAV Token'ı kaçırmayın!

SafeMoon ilk başlatıldığında, hiç kimse tokenin ne kadar hızlı yükseleceğini tahmin edemezdi. SafeMoon, Mart 2021'de Binance Smart Chain blok zincirinde kurulmuş bir kripto para birimi belirtecidir.

SafeMoon'u kaçırdınız! VAV Token'ı kaçırmayın!

 

SafeMoon ilk başlatıldığında, hiç kimse tokenin ne kadar hızlı yükseleceğini tahmin edemezdi. SafeMoon, Mart 2021'de Binance Smart Chain blok zincirinde kurulmuş bir kripto para birimi belirtecidir. SafeMoon'a Mart ayında 100$ yatırmış olsaydınız, sadece birkaç ay sonra, yatırımınız 8 milyon$ değerinde olurdu. SafeMoon'da tekneyi kaçırdıysanız, onlar yola çıkmadan önce VAV Token için gemiye atlamaya hazır olun . VAV Token, şu anda ön satış aşamasında olan yeni bir kripto para birimidir ve tahsis edilen tokenler hızla tükenmektedir.

İşte bilmeniz gerekenler.

SafeMoon'un Başarıya Hızlı Yükselişi

SafeMoon farklı bir strateji benimsedi. Madeni paraları keşfetmek için matematik ve madenciliği kullanmak yerine, kullanımdan sonra ve zamanla kullanımı “yanan” büyük miktarda jetonla başladılar. Böylece SafeMoon “kontratına” bir katrilyon jetonla (bin trilyon jeton!) başladılar ve piyasaya sürdüler. Bir SafeMoon'un değeri Mart başında 0,00000000001 olarak belirlendi – bu, ondalık basamaktan sonra on sıfır ve 1'dir. Nisan/Mayıs döneminde fiyat kabaca 0,0000008 dolardı – altı sıfır ve bir sekiz. Yani, matematiği yaparsanız, 1 Mart'ta 100 dolarlık bir yatırım, ilkbaharda yaklaşık 8 milyon dolar değerinde olurdu.

VAV Token'ın Kripto Devrimine Yönelik Planı

SafeMoon'da tekneyi kaçırmış olabilirsiniz, ancak VAV Token çoğunluğuna atlamak için hala zamanınız var. Kripto para biriminde başarının en kritik yönlerinden biri zamanlamadır. İdeal olarak, paranızın karşılığında maksimum kâr elde edebilmek için en altta bir jeton satın almak istersiniz. Diğer satın alma zamanı bir ön satış sırasındadır ve VAV Token ön satışının sonuna çok yakındır. Ön satış için tahsis edilen ön satışın beklenenden daha erken bitmesi bekleniyor.

VAV Token, piyasaya çıktığında PancakeSwap ve Uniswap'ta 1 milyon dolarlık likidite sağlama sözü verdi. Mart'ta, her platform 500.000 $ karşılığında iki yıllık bir sözleşmeye kilitlenecek.

Ödülleri Uyurken Toplayın

Hiçbir şey yapmadan kar etmek mi istiyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman VAV Token'ın ön satışını sona ermeden kontrol etseniz iyi olur bunun birkaç gün içinde gerçekleşmesi bekleniyor,

Ön satışta şunları elde edersiniz:

  1. %15 satın alma vergisi yok!
  2. Ön satış dönemi boyunca ekstra jetonlar düşüyor.
  3. Sahipler, ilk satın alımlarına ek olarak %10 VAV Token bonusu alacaklardır.

Tüm bu teşvikler göz önünde bulundurulduğunda, VAV Token mevduatlarının neden fırladığını görmek açıktır. Satış öncesi tahsis belirteçleri şüphesiz siz farkına varmadan gitmiş olacak ve hem sahipler hem de geliştiriciler önemli faydalar elde edecek.

ZAMAN GEÇİYOR

SafeMoon'u kaçırdıysanız, VAV Token'ı da kaçıran kişi olmayın. Bir yıl içinde, VAV Token'ın yükselişi hakkında bir şeyler okuyor ve şansınız varken satın almış olmayı diliyor olabilirsiniz.

Lansmandan önce VAV Token'ı sosyal ağlarında takip edin:

 

Website: https://vavtoken.com

Twitter: https://twitter.com/VavToken

Instagram: https://www.instagram.com/VavToken

Telegram: https://t.me/VavToken

İLANDIR.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.