GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-01-2022 12:12   Güncelleme : 07-01-2022 12:12

Foxngame PUBG Mobile UC E-Pin Satışları

Dünyamız her geçen gün hızla dijitalleşmeye devam ediyor. Özellikle de online oyunlara olan ilgi gün geçtikçe artmaya başladı.

Foxngame PUBG Mobile UC E-Pin Satışları

 

Dünyamız her geçen gün hızla dijitalleşmeye devam ediyor. Özellikle de online oyunlara olan ilgi gün geçtikçe artmaya başladı. Bunun da farkında olan Foxngame uzun yıllardan beri sizlere dijital dünyaya ait ürün satışları gerçekleştirir. Özellikle de son birkaç yıl içerisinde bu alanda Türkiye içerisinde lider konumuna gelmiştir. Oyun sektörü içerisinde hızlı büyüme gösteren e-ticaret sitelerinden bir tanesidir. İçerisinden günümüzde en popüler hale gelmiş olan birçok oyunun dijital ürününe yer verilmiştir.

Çevrimiçili çok oyunculu oyunlar arasında yer alan PUBG mobile oldukça popülerdir. Oldukça kısa bir sürede herkesin gönlünü kazanmış oyunlardan biridir. Oyun içerisinde gelişim sağlamak için bir miktar vakit harcamanız gerekecektir. Ancak bunun yerine Foxngame üzerinden oldukça uygun fiyatlarla PUBG uc e pin satın alabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde envanterlerinizi de geliştirmiş olacaksınız. Sizler için de kaçınılmaz bir fırsat haline gelecektir.

PUBG Mobile UC Satın Alma

PUBG UC ikilisi oyun içerisinde en çok duyduğunuz kelimeler olabilir. Oyuna yeni başlayanlar için UC hakkında bilgi vermek gerekirse: Aslında Unknown Cash kısaltması olarak yansıtılır. Bu oyunun temel para birimidir. UC sayesinde çeşitli eşyalar alabilirsiniz. Foxngame üzerinden de satın altığınız UClar sizlere PUBG uc epin olarak gelecektir. Almış olduğunuz kodu oyun içerisindeki hesabınıza yüklemeniz halinde anında kullanım sağlamanız mümkün olacaktır.