MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-02-2022 15:47   Güncelleme : 23-02-2022 15:47

Erkut Can Dede Grafiti Sanatında Ülkemizi Temsil Eden Genç Bir İsim

Resk lakabı ile anılan Erkut Can Dede 18 Mart 2000 yılında doğan genç ve yetenekli bir isim.

Erkut Can Dede Grafiti Sanatında Ülkemizi Temsil Eden Genç Bir İsim

Resk lakabı ile anılan Erkut Can Dede 18 Mart 2000 yılında doğan genç ve yetenekli bir isim. Öğrencilik yıllarında resim çizmeye karşı olan ilgisi ve hayata karşı koymuş olduğu net tepkileri Bugün onun çok başarılı bir grafiti sanatçısı olmasının ilk adımları olarak görülüyor. Ortaokul yıllarında grafiti çalışmalarına başlayan Erkut Can ilk dönemlerde bu aykırı ve net tavırlarına karşı koymuş olduğu tepki olarak yaptığı çizimlerle aslında pek de destek göremediğini anlatıyor. Ailesinin bile karşı durduğu bu süreçte Hayallerinden ve heveslerin den vazgeçmeyen Erkut Can yaptığı başarılı çalışmalar ile herkesin takdirini ve beğenisini kazanmayı başarıyor. Ve bugün gelmiş olduğu konumda ailesi onun en büyük destekçisi olarak yanında duruyor.

Erkut Can dede ülkemize yapmış olduğu başarılı grafiti çalışmalarının duyulması ile farklı bazı Ülkelerde de bu çalışmaları yapmayı başarabilen bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Grafiti sanatında dünyaya açılan kapılarımızdan birisi olan Erkut Can son dönemlerde müzik konusunda yapmış olduğu profesyonel çalışmalar ile de yeteneklerini ortaya koymaya devam ediyor.

Artık Erkut Can Dede ismini sadece grafiti çalışmalarının altında bir imza olarak değil Aynı zamanda Spotify, YouTube ve Apple müzik gibi önemli müzik listelerinin üst sıralarında da görebilirsiniz. Resk lakabını kullanan Erkut Can çıkarmış olduğu single çalışması ile bu listelere üst sıralardan girmeyi başarıyor.

Resmi İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/resk.oner/

Resmi Spotify Hesabı: