GÜNDEM
Giriş Tarihi : 06-03-2022 11:42   Güncelleme : 06-03-2022 11:42

Epoksi Zemin Kaplama İşlemi Öncesi Kurutma Nasıl Yapılır?

Epoksi zemin kaplama uygulaması son yıllarda sıkça kullanılan bir yer zemini uygulamasını oluşturuyor.

Epoksi Zemin Kaplama İşlemi Öncesi Kurutma Nasıl Yapılır?

Epoksi zemin kaplama uygulaması son yıllarda sıkça kullanılan bir yer zemini uygulamasını oluşturuyor. Epoksi zemin kaplama işlemi yapılan bir mekânın yer zemininin kusursuz bir görünüme sahip olması gerekiyor. Ancak bazı epoksi zemin kaplama işlemleri sonrasında zeminin pürüzsüzlüğü sağlanmıyor. Bu durum epoksi öncesi kurutma işleminin yapılmaması sebebiyle ortaya çıkıyor.

Epoksi zemin kaplama işleminden önce yerdeki betonun kurutulmaması epoksi kaplama işlemleri sonrasında kalkmalara ve sıyrılmalara sebep oluyor. Ortaya çıkan bu olumsuzluğun asıl sebebini ise yer zemini kaplama işlemi öncesinde kurutulmayan beton zemin oluşturuyor.

Epoksi Öncesi Kurutma İşi Nasıl Yapılıyor?

Epoksi zemin kaplama işlemi yapıldıktan sonra ortaya sorunlar çıkmasının tek sebebini epoksi öncesi kurutma işleminin yapılmamış olması oluşturuyor. Bu alanda Dydturktek sitesinde bu işlemin profesyonel şekilde uygulanmasına yönelik hizmet sağlanıyor. Nemli bir zemine epoksi uygulaması yapmayı ortadan çıkaran işlem sayesinde beton zemin üzerine yapılan kaplama işlemlerinde sorunlar çıkmıyor.

Yapı ve inşaat çalışmalarınızda yer zeminlerine epoksi kaplama işlemi yapmayı düşünüyorsanız epoksi öncesi kurutma işlemlerini edinmeniz gerekiyor. Sitede bu alanda profesyonel çalışmalar yapılıyor. Zemin kaplama işlemleri yapıyor ve bu işin sorunsuz olarak gerçekleşmesini istiyorsanız siteden hizmet alabilirsiniz. Kaliteli hizmet sunan sitede en gelişmiş tekniklerle beton zemin kurutma hizmetleri sunuluyor. Bu alanda profesyonel ve gelişmiş tekniklerden oluşan hizmetler almak için Dydturktek sitesini tercih edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.dydturktek.com.tr/genel/35-kurutma/130-epoksi-kurutma/