GÜNDEM
Giriş Tarihi : 09-03-2022 12:07   Güncelleme : 09-03-2022 12:07

Suat Yiğit ve Engin Altan Düzyatan İş Birliğiyle Dev Orkinos Avı

Suat yiğit kendi Youtube kanalında balık tutan ve bunları paylaşarak ün kazanmış bir maceracıdır.

Suat Yiğit ve Engin Altan Düzyatan İş Birliğiyle Dev Orkinos Avı

Suat yiğit kendi Youtube kanalında balık tutan ve bunları paylaşarak ün kazanmış bir maceracıdır. Gemisi ile birlikte denizlere açılarak balık tutan Suat Yiğit bu paylaşımları ile ünlü olmuştur. Balık tutkusunu çektiği videolara yansıtan Yiğit, balık sever tarafından ilgi görüyor.

Balık avcılığının bir sevda olduğunu söyleyen Suat Yiğit, balık tutmayı bir yaşam tarzı haline getirmiştir. Kendi kanalında bazen ünlü kişiler ile birlikte balık tutmaya çıkan Suat Yiğit, dev orkinos balığı avı için Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ile maceraya atıldı.

Akdeniz’de Orkinos Macerası

Engin Altan Düzyatan ile denize açılan Suat Yiğit, oltalarını çıkarıp keyifli bir maceraya atıldılar. Akdeniz orkinos balığı için mücadele veren Engin Altan ve Suat yiğit ikilisinin videosu Youtube kanalında binlerce beğeni aldı. Maceranın sonunda büyük bir orkinos balığı yakalayan ikili balıkla poz verdi.

Yılın En Başarılı Ve Maceracı İşadamı Ödülü

Aynı zamanda iş adamı olan Suat Yiğit küçüklüğünden beri balık tutmaya ilgisi olan biridir. Onu ünlü yapan ise bu tutkusu olmuştur. Youtube de kendi kanalında paylaştığı videolar ile büyük paylaşım ve beğeni kazandı. Ünlü kişiler ile birlikte çektiği eğlenceli ve bir o kadar maceracı videolar sevenleri tarafından ilgiyle takip ediliyor. 2021 yılında en başarılı ve maceracı İşadamı ödülü almayı başaran Suat Yiğit, İstanbul Deniz ve Su Bilimleri Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümünü bitirmiştir.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/suatyigittt/ Formun Üstü

Formun Al