GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-03-2022 09:58   Güncelleme : 15-03-2022 10:11

Bahri Berkin Seven Kimdir, Ne İş Yapar?

Sosyal medya konusunda uzman olan Bahri Berkin Seven 2001 doğumludur ve Balıkesir'in Bandırma ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Bahri Berkin Seven Kimdir, Ne İş Yapar?

Sosyal medya konusunda uzman olan Bahri Berkin Seven 2001 doğumludur ve Balıkesir'in Bandırma ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi makine bölümünden mezun olan Bahri Berkin Seven aynı zamanda sosyal medya konusunda da eğitim almıştır.

Bahri Berkin seven sosyal medya hesap yönetimi işleri konusunda uzmandır ve hesap kurtarma işlemleri makine çizimleri de yapmaktadır. Bahri Berkin Seven’in en büyük hedeflerinden biri Türkiye'de önde gelen bir sosyal medya şirketi kurmak ve bu şirketi tüm dünyaya tanıtmak.

Bahri Berkin’ in Hayali Nedir?

 Bahri Berkin Seven kurmayı hayal ettiği bu sosyal medya şirketini büyüterek yurtdışına açılmayı hedefliyor. 21 yaşında ve Balıkesir doğumlu olan Bahri Berkin Seven sosyal medya danışmanlığı alanında da eğitimi almıştır. Bir sosyal medya uzmanı olan Bahri Berkin Seven'in en büyük hedefi Türkiye'nin önde gelen sosyal medya şirketlerinden birini kurmak.

Ege Üniversitesi'nde makine bölümü okuyup mezun olduktan sonra sosyal medya konusunda da uzmanlaşan Bahri Berkin Seven hesap kurtarma ve makine çizimleri ayrıca sosyal medya yönetimi gibi pek çok farklı alanda bilgi sahibi olmuştur.

 Bahri Berkin Seven'in en büyük odak noktası ve hedefi sosyal medya alanında bir şirket kurabilmek. Kuracak olduğu bu şirketi kendi bilgi birikimleri ile daha ileriye taşımayı hedefleyen Bahri Berkin Seven hayallerini gerçekleştirmek için kendini sürekli olarak geliştiriyor ve yeniliyor.

Instagram: https://instagram.com/bahriniz0