GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-03-2022 17:58   Güncelleme : 20-03-2022 18:13

Piksel Sticker Duvar Stickerları ile Sizlere Bambaşka Dünyaların Kapılarını Açıyor

Bambaşka dünyaların kapısını aralamayı başaran Piksel Sticker herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Piksel Sticker Duvar Stickerları ile Sizlere Bambaşka Dünyaların Kapılarını Açıyor

Bambaşka dünyaların kapısını aralamayı başaran Piksel Sticker herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor. Son dönemlerde ev dekorasyonu konusunda ilgi duyan kişi sayısı da bu bağlamda artış gösteriyor. Duvar stickerlarını görenler ev dekorasyonunda değişikliğe gitmeyi planlıyor. Özellikle de çocuk odası stickerları bu süreçte beğenilerin odağında yer alıyor diyebiliriz. Kocaeli reklam ajansı bünyesinde oluşturulan proje bu bağlamda fazlasıyla ilgi görüyor.

Duvar stickerları sizlere bambaşka bir atmosfer sunabilmek için çeşitlilik gösteriyor. Hem salonda hem de odalarda tercih edebileceğiniz türden farklı çeşitlerde ve renklerde duvar stickerları mevcut. Tüm bu ürün skalasıyla beraber Piksel Sticker markası ön plana çıkmaya ve büyüme göstermeye devam ediyor.

Çocuk ve Bebek Odaları İçin de Birçok Sticker Bulunuyor

Hem çocuklar hem de bebekler için çocuk odasında tercih edilebilecek türden duvar stickerları da üretiliyor. Marka bu kapsamda ebeveynlere de hitap eden ürün içerikleri sağlıyor. Bütçeye uygun bir şekilde satın alabileceğiniz bu stickerlar ile çocuk odasında bambaşka bir dünyanın kapısını aralayabilirsiniz. Ayrıca ebeveynlerin kendi odaları için tercih edebileceği modern ve bohem görünüme sahip türden duvar stickerları da mevcut.

Tüm ürün skalasıyla birlikte Piksel Sticker herkesin beğenisini kazanmayı başarıyor. Bu kapsamda marka her geçen gün büyümeye ve ilgi görmeye devam ediyor. Daha çok ev dekorasyonu doğrultusunda uyum sağlayan ürünleriyle de müşterilerinden tam puan alıyor.

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/pikselsticker

Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/pikselgrafik/