GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-03-2022 11:44   Güncelleme : 21-03-2022 11:44

İhtiyaç Anında Güvenlik Kabinleriniz Kapınızda

Karmod firmasının sahip olduğu 30 yılı aşkın tecrübesi ile talep ettiğiniz güvenlik kabin seçenekleri aynı gün içerisinde kurulum yapılacak alanın bulunduğu noktaya kadar teslim edilerek kurulum işlemlerine başlanıyor.

İhtiyaç Anında Güvenlik Kabinleriniz Kapınızda

Karmod firmasının sahip olduğu 30 yılı aşkın tecrübesi ile talep ettiğiniz güvenlik kabin seçenekleri aynı gün içerisinde kurulum yapılacak alanın bulunduğu noktaya kadar teslim edilerek kurulum işlemlerine başlanıyor. Sahip olduğu kadrosunun tecrübesi ile benzersiz tasarımları inşa eden Karmod yenilikçi teknolojileri ile de insan gücüne ihtiyaç duymadan sıfır hata ile dilediğiniz yapıların üretilmesi sağlanıyor. Özel olarak talep ettiğiniz ölçülere göre güvenlik kabin seçenekleri 2 iş günü içerisinde üretilerek sizlere sunuluyor. Dilerseniz stoklu olarak çalışılan güvenlik kulübesi seçeneklerini tercih ederek aynı gün teslim alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Stoklu olarak satışa sunulan yapılar standart ölçülere sahip olan yapılardır. Bu nedenle özel olarak kabin içerisine dahil etmek istediğiniz noktaları tekrardan ekleyemeyebilirsiniz. Bu tip ihtiyaçlarınız için tamamen sizlerin ihtiyacı doğrultusunda oluşturulan güvenlik kabin seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

Güvenlik kulübesi birçok sektörün kullandığı bir yapıdır. Yaygın bir kullanımı olan bu yapıların herkese hitap edebilmesi için 50’yi aşkın model seçeneği bulunuyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise sizler askeri alanlar için bir güvenlik kabin modeli yaptırmak isterseniz kurşun geçirmez özelliğe sahip olan güvenlik kabin seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kurşun geçirmez mobo güvenlik kabinlerinin cam ve pencere gibi alanları da risklere karşı korumaktadır. Kullanacak olduğunuz sektöre göre ihtiyaçlarınızı belirleyerek yapılarınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Güvenlik kulübesi klasik yapılardan oldukça farklı malzemelere sahiptir. Klasik betonarme güvenlik kabinleri belirli bir süre sonrasında deformasyona uğrayarak ekstra bakım ve onarım ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Ancak prefabrik güvenlik kabinleri uzun yıllar ekstra herhangi maliyet çıkarmadan kullanabileceğiniz bir yapı modelidir. Klasik yapılarda yapının korunması için kiriş ve kolon gibi detaylar yapının içerisindedir. Ancak prefabriklerin dayanıklılığının artmasına yardımcı olan malzemeler çelik konstrüksiyon malzemelerdir. Çelik konstrüksiyon malzemeler güvenlik kabinlerinin yan ve üst kısımlarında kullanılır. Ekstra yapı içerisinde çıkıntı yaratmamasından dolayı kabin içerisinde ki tüm alanları aktif olarak kullanabilir ve istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz.

Güvenlik kulübesi özel tesislerde hazırlanarak paketleniyor ve donanımlı nakliye araçları ile kurulum yapılacak noktalara yönlendiriliyor. Sizler hem tedarik hem de teslimat süreci ile ilgili ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Yapının içerisinde ihtiyaç duyulan elektrik ve su tesisatı gibi ayarlamaları da prefabrik güvenlik kulübesi fiyatlarının içerisine dahildir. Sizlere avantaj sağlayan bu yapı seçeneklerini vakit kaybetmeden uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Türkiye’nin Tüm Noktalarında Seyyar Tuvalet ve Portatif Tuvalet Tercih Ediliyor

 

Seyyar tuvalet modelleri kolay kurulumları sayesinde kişilerin hayatına ayrı bir pratiklik kazandırıyor. Karmod uzmanlığı ile özenle hazırlanan seyyar tuvaletler büyükşehirlerdeki sahillerde, halka açık olan park ve bahçelerde ve dinlenme tesisleri gibi alanlarda kullanılıyor. Yaygın bir kullanıma sahip olunan seyyar tuvalet, farklı modelleri ile de herkesin ihtiyacına hitap ediyor. Sahip olduğu avantajları sayesinde her noktaya kolaylıkla uyum sağlayan seyyar tuvalet standart boyutlara sahiptir. 115x115 boyut ve genişliğe sahip olması nedeni ile en ufak alanlarda bile kullanılabilecek yapıdadır. Sahip olduğu atık su deposu ve temiz su tankı merkezi şebekenin olmadığı alanlarda dahi sorunsuz bir kullanım sunuyor. Sizler de uygun fiyatlı, yüksek maliyetleri olmayan bir tuvalet tercih etmek isterseniz seyyar tuvalet tercih edebilirsiniz.

Portatif tuvalet seçenekleri daha modern ve şık tasarımları olan yapılardır. Portatif tuvalet modellerinde kullanılan tüm aksesuarlar 1.kalite malzemelerden oluşturulmaktadır. Sizler, kurulum işlemleri bittikten sonra ekstra herhangi bir malzeme tedariğine ihtiyaç duymadan tuvaletlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Zemin döşemesi, boya, elektrik ve su tesisat ayarlamaları, tuvalet içerisinde kullanılacak olan tüm aksesuarlar fiyat içerisine dahildir. Portatif tuvalet modelleri en geç 2 iş günü içerisinde sizlere teslim ediliyor. Üretim aşamasında talep etmek istediğiniz ekstra tuvalet ünitesi var ise portatif tuvalet içerisine dahil edebilirsiniz. Çift üniteli ya da birden fazla üniteli olarak kabinlerinizi yaptırabilirsiniz.

 

Karmod Uzmanlığı İle Benzersiz Tasarımlara Sahip Olun

Karmod firmasının üreterek satışa sunmuş olduğu prefabrik yapılar benzersiz detayları ile gönüllere taht kuruyor. Artık ihtiyaç duyduğunuz yapıları prefabrik sektörü ile daha kolay ve pratik bir şekilde yaptırabilirsiniz. Konforlu, sorunsuz ve rahat bir kullanımı olan prefabrikler günden güne artan satışları ile Türkiye’nin her noktasında tercih ediliyor.