GÜNDEM
Giriş Tarihi : 22-03-2022 14:36   Güncelleme : 22-03-2022 14:36

Çeviri Fiyatları

Çeviri Fiyatları

 

Kalite garantisi verilerek yapılan çevirilerde en iyi ve en profesyonel çevirmenler görevlendirilir. Buna karşın çeviri fiyatları daima ekonomik olarak belirlenir. Her bir çeviri belgesi aşamalı kontrollerden geçirildikten sonra müşteriye teslim edilir. Kapsamlı çeviri kontrolü sayesinde tercümelerde memnuniyet her zaman yüksektir. Uygun fiyatlı ve güvenilir çeviri hizmetlerinden her alan için yararlanılabilir. Belgenin türüne göre çevirmen seçilmekte olup metnin orijinaline birebir bağlı kalmaya özen gösterilir.

 

Zamanında teslimat ilkesine bağlı kalınarak yapılan tercümelerde fiyatlar teslim zamanına göre belirlenir. Eğer tercüme hızlı bir şekilde teslim edilecekse bu durumda fiyat aralığı biraz daha yüksek olacaktır. Teslim süresi ne olursa olsun belgelerin birebir ve hatasız olmasına ekstra önem verilir. En iyi iş akışı ile her müşteriye özel olarak verilen çeviri hizmeti çözüm odaklıdır. Memnuniyetin sağlanması adına çeviri fiyatlarında daima ekonomik fiyat aralığı seçilir. Ödeme süreci ve seçenekleri teslimata göre değişmekte olup bununla ilgili net bilgiye tercüme bürosu ile iletişime geçerek ulaşmak mümkündür.

 

Tercüme Fiyatları

Kaynak dil, uzmanlık alanı, hedef dil, teslim tarihi ve kelime sayısı tercüme fiyatları belirlenirken dikkat edilen başlıca noktalar arasında yer alır. Kelime sayısı genellikle 1000 karakter üzerinden hesaplanır. Uzmanlık alanı olarak ise genel, bilim, din, bilgi teknolojileri, ticaret, ekonomi, savunma, medikal, müzik, otomotiv, pazarlama, sigorta, tarih, sosyal bilimler gibi farklı alanlar tercih edilir. En uygun fiyat seçenekleri genel çevirilere aittir. Ayrıca kaynak dil ve hedef dil seçimlerinde en çok kullanılan dil için de çeviri fiyatları uygun olacaktır. Özellikle İngilizce tercümelerde hizmet veren tercüman sayısı fazla olduğundan bu dile ait uygun fiyat teklifleri yapılır. Her bir belgede otomatik olarak en iyi fiyat sunulur.