GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2022 22:28   Güncelleme : 28-03-2022 22:45

Youtube’un Güldüren Yüzü Cakıldaklar

Dünya genelinde en popüler olan sosyal medya platformlarının başında Youtube yer alıyor.

Youtube’un Güldüren Yüzü Cakıldaklar

Dünya genelinde en popüler olan sosyal medya platformlarının başında Youtube yer alıyor. Youtube’da birçok kanal eğlenceli içerikler üreterek takipçilerini eğlendirmeyi başarıyor. Bu kanallardan biri de Cakıldaklar olarak karşımıza çıkıyor. Cakıldaklar Enes, Mikail ve Doğukan tarafından 2016 yılında oluşturuldu. Youtube’un güldüren yüzleri olarak da adlandırabileceğimiz Cakıldaklar oldukça keyifli içerikler sunuyor.

Youtube Cakıldaklar kanalında fazlasıyla popüler hale gelen grup, İnstagram’da da popülerliğini ve aktifliğini koruyor. Henüz genç bir grup kitlesine sahip olan Cakıldaklar bu bağlamda enerjik ve çılgın içeriklerle sevenlerini de eğlendiriyor. Cakıldaklar Youtube kanalı veya İnstagram hesabı üzerinden grubun tüm eğlence dolu içeriklerini görüntüleyebilirsiniz. İlerleyen dönemlerde yapacakları projelerden de bu şekilde haberdar olabilirsiniz.

İnstagram’da da Cakıldaklar Popülerliğini Koruyor

2016 yılından günümüze kadar geçen süreçte Cakıldaklar birçok eğlenceli içerik üretimine imzasını atmıştır. Bu bağlamda ‘’Cakıldaklar Sezon Biletine Doğru Savaş’’ adında bir kısa filmleri dahi bulunuyor. Bunun yanı sıra dünyanın en büyük kibritini yaparak Youtube kanallarında paylaştılar. Bu video içeriği de dünyada bir ilk olmasının yanı sıra ilgi çekici olduğundan da fazlasıyla izlendi. Tüm bu video içeriklerinin yanı sıra Cakıldaklar İnstagram’da fazlasıyla eğlenceli içeriklerle bizleri karşılıyor.

İlerleyen dönemlerde çok daha güzel ve başarılı projelere imzasını atacağını duyuran Cakıldaklar, sosyal medyada aktifliğini koruyor. Siz de Cakıldaklar kanalını ve sosyal medya platformlarını takip ederek tüm içeriklere erişebilirsiniz.

Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC3Y2dezPtXVEu8SiSHqNGWw

Instagram Adresi: https://www.instagram.com/cakildaklar_official/