GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2022 10:35   Güncelleme : 29-03-2022 10:35

Elektrikli Havuz Isıtıcı

Yüzme havuzu, çocuk havuzu, jakuzi havuzu, spa havuzunu hızlı bir şekilde ısıtmak için elektrikli ısıtıcılar kullanılmaktadır.

Elektrikli Havuz Isıtıcı

Yüzme havuzu, çocuk havuzu, jakuzi havuzu, spa havuzunu hızlı bir şekilde ısıtmak için elektrikli ısıtıcılar kullanılmaktadır. Yüksek enerji gücüne sahip elektrikli cihazlar suyu hızla ısıtabilme kapasitesine sahiptir. Havuz ısıtıcı seçimi yapılırken havuzun açık ya da kapalı olması önemli bir etkendir. Tiny house, tatil köyleri, dağ evleri, bungalow, otel gibi yüzme havuzunun bulunduğu yerlerde elektrikli ısıtıcılar havuza kolayca monte edilerek suyun 45 dereceye kadar ısınmasını sağlar.

Elektrikli Havuz Isıtıcı Modelleri

İşletmelerinizde ya da evinizde bulunan havuzları ısıtmak için satın alabileceğiniz elektrikli havuz ısıtıcı modelleri şunlardır;

  • Elecro Havuz Isıtıcı Evo2 6 kw-24 kw
  • Elecro Flow Line 6kw-24 kw
  • Elecro Compact Havuz Isıtıcı 6 kw-24 kw
  • Gemaş Elektrikli Havuz Isıtıcı Rezistans 6 kw-18 kw
  • Gemaş Spiron D Havuz Isıtıcı 9 kw-24 kw
  • Zodiac Red Line Havuz Isıtıcı 3 kw-12 kw

Yukarıda yer alan modellerimiz sitemizden seçerek satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz kaliteli ve dayanıklı bir yapıya sahip ve uzun ömürlüdür.

Elektrikli Havuz Isıtıcı Özellikleri

Elektrikli havuz ısıtıcılar şoklama sistemi ile havuz suyunu ısıtarak, termostat kontrolü sağlayarak bir ısıtma çözümü sunar. Havuzdan maksimum verim almak için kullanılan elektrikli havuz ısıtıcıları güvenle tercih edebilirsiniz.

Elektrikli Havuz Isıtıcı Fiyatları

Havuz ısıtma sisteminde kullanılan elektrikli ısıtıcılar farklı model ve güç seçeneğine sahiptir. Fiyatları ise buna göre belirlenmektedir. Sitemizde yer alan ürünlere ait tüm detayları ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Kaynak: https://www.e-havuzmarketi.com/elecro-elektrikli-havuz-isiticilari