GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-03-2022 11:12   Güncelleme : 27-03-2022 11:12

Sanal Onay Kodu Alma

Sanal onay kodu dijital ortamda alınabilen yani fiziksel olarak almaya gerek olmayan bir koddur.

Sanal Onay Kodu Alma

Sanal onay kodu dijital ortamda alınabilen yani fiziksel olarak almaya gerek olmayan bir koddur. Özellikle sosyal medya platformlarında hesap açmak için gerekli olan bu kod onaykodu.net adresi üzerinden alınabilir. Örnek vermek gerekirse; Whatsapp isimli platforma kayıt olmak için Onaykodu.net sitesi üzerinden sanal numara yardımı ile üyelik açılabilir. Bunun için yapılması gereken tek şey onaykodu.net sitesine üye olarak bakiye yükleme işlemi yapmaktır. Bakiye yükleme işleminin ardından numara satın alma işlemi yapılır ve herhangi bir ülke numarası ile sms onay işlemi yapılabilir.

İnstagram Hesabı İçin Mobil Onay İşlemi

İnstagram günümüzde oldukça popüler olan bir sosyal medya platformudur. Bu platform üzerinden günlük paylaşımlar yapılabilir ve sosyal etkileşim içerisine girilebilir. İnstagram platformuna kayıt olmak için bazı bilgiler gereklidir. Bu bilgiler isim, doğum tarihi, kullanıcı adı ve e posta adresi gibi bilgilerdir. Bazı kullanıcılar kendi numaraları üzerine bir hesap olduğu için yeni bir hesap açarken farklı bir numara kullanmak isteyebilir.

Bunun içinde sanal numara alım işlemini güvenilir bir site üzerinden yapmak isterler. İnstagram hesabı açmak için mobil onay işlemi gerekebilir. Bu işlemi kendi numarası ile yapmak istemeyen kişiler Onaykodu.net sitesi sayesinde bu doğrulama işlemini yapabilirler. Yani kendi numaralarını kullanmadan mobil onay işlemini yapabilirler. Bu sayede açtıkları yeni hesaplarına sanal numara ile kayıt olmuş olurlar.