GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-03-2022 12:22   Güncelleme : 28-03-2022 12:22

Valorant Points Nedir? Nasıl Satın Alınır ?

Valorant mağazasından ajan, silah, kostüm gibi ürünlerin alınabilmesi sahip olunması gereken Valorant oyun içi sanal para birimidir.

Valorant Points Nedir? Nasıl Satın Alınır ?

 

Valorant mağazasından ajan, silah, kostüm gibi ürünlerin alınabilmesi sahip olunması gereken Valorant oyun içi sanal para birimidir. Gamer market sitesinden Valorant Points satın alabilirsiniz. Siteye bakiye yüklendikten sonra hızlı bir şekilde Valorant Points koduna sahip olabilirsiniz. Siteden Valorant vp satın al ile almış olduğunuz kodu oyun içerisinde bozdurarak dilediğiniz ürünü ya da ajanı satın alabilirsiniz.

Valorant Nedir?

League of Legends isimli oyun üreticisi tarafından yayınlanan Valorant bir FPS oyunudur. Gamer Market sitesinden alabileceğiniz Valorant oyununa gösterilen ilgi oldukça yoğun. Valorant oyunu beşer kişilik iki takımdan oluşur. Oyun toplamda 25 round üzerinden oynanır. Savunma ve Saldırı oyundaki takımların adıdır. Oyunda saldıran taraf spike adlı bir bombayı belli bölgelere yerleştirmeye çalışıyor. Savunan taraf ise bombanın yerleştirilmemesi için çalışıyor. Oyunda oynanan 13 turu kazanan taraf oyunun galibi oluyor. Gamer Market üzerinden hızlıca vp satın al seçeneğine tıklayarak indirimli fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Valorant oyunundaki ajan çeşitliliği oyunun diğerlerinden bir adım öne çıkmasını sağlıyor. Hali hazırda büyük bir oyuncu kitlesi olan Riot Games Espor arenasının da en önemli isimlerinden biri olmuş durumda. Valorant oyunu Espor arenasında adından oldukça söz ettirecek gibi görünüyor. Valorant Points ile Valorant mağazasından istediğiniz herhangi bir ürünü satın alabilirsiniz. Gamer Market sitesinden indirimli olarak satın alabileceğiniz Valorant Points ile oyun içerisinden alacağınız ürünlere çok daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.