GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-04-2022 22:45   Güncelleme : 01-04-2022 22:45

Teyfik Karaboğa İçin Bilinmesi Gerekenler

Teyfik Karaboğa uzun süre bitcoin madenciliği yapmıştır. Bu alanda çalışmaları oldukça başarılı olmuş ve adından sıkça söz ettirmiştir.

Teyfik Karaboğa İçin Bilinmesi Gerekenler

Teyfik Karaboğa uzun süre bitcoin madenciliği yapmıştır.  Bu alanda çalışmaları  oldukça başarılı olmuş ve adından sıkça söz ettirmiştir. Sonrasında da blockchain ağı üzerinden kayıp eşya analiz ve veri tabanını oluşturup dünyaya hitap etmiştir.

Tevfik Karaboğa küresel kayıp eşya analiz veri tabanını blockchain ağı üzerinden kurduktan sonra kurucu ortağı olarak bu uygulamanın CEO’su olmuştur. Türkiye  Konya doğumlu olan Teyfik Karaboğa halihazırda İsviçre'de yaşamakta olup başarılı işlerini buradan yürütmektedir. 2015 ten bu yana blockchain ile çalışmakta olan Karaboğa girişimci ve markalı bir iş insani olmakla beraber adını teknoloji alanında da marka yapmıştır.

İlk küresel kayıp eşya analizi ve bulunmasına yönelik olarak kurulan blockchain ağı olan Tr3zor Token Dünyanın en güvenilir borsaları arasında bulunan Probit Global ve Bittrue borsalarında önemli bir yere sahiptir. Teknoloji meraklısı iyi bir girişimci iş insani olan Teyfik Karaboğa'yı İnstagram hesabından takip edebilirsiniz.

Teyfik Karaboğa Neler Yapmıştır?

Bitcoin madenciliği yapan Konya asıllı olan Teyfik Karaboğa uzun süre bu görevinde başarı olduktan sonra 2015 itibariyle de blockchain ile çalışan ve bir kaç kripto projesi üzerine başarı adımlar atan teknolojik alanda bir girişimci olarak ilgilisinin karşısına çıkmaktadır. Şimdilerde ise İsviçre’de yaşayan kayıp eşya bulma ve analiz veri tabanını blockchain ağı üzerinden kurmuştur ve uygulamanın CEO’su olmuştur.

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/teyfik.karaboga/

Linkedin hesabı: https://www.linkedin.com/in/teyfik-karaboga-514a231b8/