GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-04-2022 13:17   Güncelleme : 29-04-2022 13:17

Çalışanlara Bayram Hediyesi FlexoGift’te

Çalışanlarına bayram hediyesi vermek isteyen işverenler Sodexo’nun kurumsal hediye platformu FlexoGift üzerinden belirledikleri hediye bakiyeleri ile çalışanlarına Türkiye’nin en saygın markalarından alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Çalışanlara Bayram Hediyesi FlexoGift’te

Bayram döneminde işverenlerin yeni adresi, Sodexo’nun geliştirdiği, uçtan uca dijital hediye platformu FlexoGift olacak. Çalışanlarına bayram hediyesi vermek isteyen işverenler, FlexoGift kullanarak hediye tedarik ve teslim operasyonundan kurtulurken, çalışanlar da kendileri için belirlenen hediye bakiyeleriyle ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’nin en saygın markalarından alışveriş yapabilme şansını yakalıyor. 

İşverenlerin özel günlerde çalışanlarının yanında olmasına olanak sağlayan FlexoGift, dijital süreçleri sayesinde çalışanlara hediyelerini anında ulaştırırken, hediye seçimi ve dağıtımı gibi operasyonel süreçleri bertaraf ediyor ve vergi avantajından yararlanma imkanı sunuyor.

Binlerce ürün FlexoGift’te

Çalışanlar, FlexoGift kurumsal hediye bakiyeleriyle aralarında A101, CarrefourSA, Hopi, Opet, Teknosa, Trendyol gibi Türkiye’nin gözde markalarının bulunduğu 20 binden fazla noktadan diledikleri hediyeyi özgürce seçebiliyor; fiziksel mağazalarda veya online olarak harcama yapabiliyor.  Kurumsal hediye bakiyelerini birden fazla marka arasında bölüştürerek parçalı olarak da kullanılmasına olanak sunan FlexoGift dijital platformu sayesinde çalışanlar ihtiyaçlara göre alışverişlerini şekillendirebiliyor.