SPOR
Giriş Tarihi : 09-05-2022 12:56   Güncelleme : 09-05-2022 12:56

Galatasaray Lisesi'nde toplandı

Galatasaray Lisesi'nde toplandı

Kulüp üyeleri özel seçimler için imza toplar. Toplantıya Başkan Burak Elmas ve yönetim kurulu üyeleri katılmadı. Detaylar aşağıda...

Galatasaray'da özel yönetim kurulu toplantısı başladı.

Galatasaray Lisesi'nin Tevfik Fikret salonunda bugün yapılması planlanan kulübün özel seçim toplantısının ardından gelişmeleri değerlendirmek üzere toplanan sarı-kırmızılı kulübün meclis heyeti, mahkeme tarafından engellendi.

Toplantıda konuşan Galatasaray yönetim kurulu başkanı Aikutarp Delkan, kulüpte başlayan seçim sürecinin iç ve dış baskılarla sekteye sportsbet uğradığını belirterek, "Bugün genellikle bir seçim var, Galatasaray'ın önünü açacak ve güncellemeleri sağlayacak. Şura toplantıları yapmak zorundaydık Büyüklerimiz olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş felsefesine, Türkiye Cumhuriyeti'nin bilgi birikimi, Cumhuriyet'in kurucu kadrosuna ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu kadrosunu oluşturan büyük Galatasaray camiasına dahil oldular. Galatasaray camiasının birliğini, dayanışmasını ve gücünü hem içeride hem de dışarıda göstermeliyiz.Konu çok açık” dedi.