GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-05-2022 15:40   Güncelleme : 10-05-2022 15:40

Fifine Yayıncı Mikrofonu

Yayın için mikrofona ihtiyacı olan kişiler, mümkün olduğunca kaliteli mikrofonlar satın almak istiyorlar.

Fifine Yayıncı Mikrofonu

 

Yayın için mikrofona ihtiyacı olan kişiler, mümkün olduğunca kaliteli mikrofonlar satın almak istiyorlar. Elit Müzik, müşterilerine en kaliteli mikrofonların satışını yapıyor. Müşteri odaklı bir hizmet anlayışı benimsemiş olan firma, hem kalite hem de uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor. Kalitesiyle birçok kişinin tercihi olan fifine mikrofon çeşitleri firmadan satın alınabiliyor.

Fifine Mikrofon Çeşitleri

Farklı kullanım özelliklerine sahip mikrofon çeşitleri firmanın web sitesinden görülebiliyor. Yaka mikrofonuna ihtiyacı olanların tercihi FİFİNE KO53 oluyor. Ayrıca, başka birçok mikrofon çeşidi yine firmadan tedarik edilebiliyor.

  • FİFİNE K031B Kablosuz Yaka Mikrofonu
  • FİFİNE K036 Çift El Tipi Mikrofon
  • FİFİNE K052 Bilgisayar Mikrofonu
  • FİFİNE K037B Kafa Tipi Mikrofon
  • FİFİNE K668 Condenser
  • FİFİNE M6 Kablosuz Yaka Mikrofonu
  • FİFİNE K780A Condenser

Firmadan bunlar ve başka birçok mikrofon çeşidi satın alınabiliyor. Sitenin web sitesinden, tüm mikrofon çeşitleri görülebilir, ayrıntıları incelenebilir.

Fifine Mikrofon Fiyatları

Firma, her ihtiyaca ve her bütçeye uygun mikrofonları satışa sunuyor. Condenser mikrofonlar, 1304 TL, 1557 TL, 1062 TL ile 899 TL arasında değişen fiyatlara satılıyor. Kablosuz yaka mikrofonları, 707 TL ile 767 TL arasında satışa sunuluyor. Daha ucuz bir yaka mikrofonu arayanlar ise, 269 TL'ye siteden kendilerine uygun mikrofon satın alabiliyorlar. Firma, ürün çeşitleriyle ve uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor. Bunlara ek olarak, müşteriler, firmadan 100 TL ve üzeri alışveriş yaptıklarında ücretsiz kargo avantajından yararlanıyorlar.

https://www.elitmuzik.com.tr/kategori/fifine-mikrofon