SPOR
Giriş Tarihi : 16-05-2022 11:33   Güncelleme : 16-05-2022 11:33

Galatasaray’da Teknik Direktör Harekâtı

Galatasaray’da Teknik Direktör Harekâtı

 

30 Nisan’da seçim heyecanı yaşayacak olan Galatasaray’da konuşulan diğer önemli konulardan bir tanesi de şüphesiz ki teknik direktör adayları ile alakalı oluyor. Sezona gençleşme ve yapılanma organizasyon hedefi ile yola çıkan ancak istenen sonuçların gelmemesi ile farklı bir politika izleyen sarı kırmızılılarda yeni sezonun hazırlıkları da şimdiden başkan adaylarının gündemine gelmiş durumda. Galatasaray’da teknik direktör arayışı devam ederken ortaya çıkan güçlü adaylar da kulislerde sık sık dile getiriliyor. Bahsegel online bahis sitesi üzerinden, yeni sezona kuponlarınla sen de damga vurabilirsin.

Başkan adaylarından olan Metin Öztürk basın mensuplarına yapmış olduğu açıklamada Nuri Şahin ve Okan Buruk ile ilgilendiklerini ifade etti. Ancak yapılan bu açıklamaya karşılık olarak Antalyaspor’un cevabının oldukça sert olması da iki kulüp arasındaki ipleri gerdi. Bahsegel giriş adresini kullanarak hesap açabilirsin.

Nuri Şahin mi Geliyor?

Teknik direktör arayışlarını hızlı bir şekilde devam eden Galatasaray’ın başkan adaylarının tercihlerinin yerli teknik adamdan yana olacağı neredeyse kesinleşmiş durumda. Kulislerde konuşulan Nuri Şahin mi geliyor söylentilerine de hem Metin Öztürk hem de Akdeniz ekibi cevabı sosyal medya üzerinden vermeyi sürdürüyor. Antalyaspor ile 5 senelik sözleşmesi bulunan Nuri Şahin’i bırakmak istemediklerini ifade eden Antalya takımı Galatasaray başkan adaylarının yapmış olduğu açıklamayı da talihsiz olarak nitelendirdi. Spor haberleri için bir diğer kaynak olarak Bahsegel Twitter adresine göz atın.

Sosyal medya üzerinden iki takımın yapmış olduğu açıklamalara bakılacak olursa ibrenin bu andan sonra Okan Buruk’a dönmesini de yadırgamamak gerekecektir. Domenec Torrent’in ise seçimlerden hemen sonra görevine son verilmesi bekleniyor.