GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-05-2022 12:11   Güncelleme : 17-05-2022 12:11

AURELIA GENEVE İLE DAHA CANLI VE DAHA SIKI BİR CİLDE KAVUŞUN

Farklı özelliklere sahip Aurelia Geneve Gua Sha ve masaj aletleri hem cildinize hem de enerjinize iyi geliyor.

AURELIA GENEVE İLE   DAHA CANLI VE DAHA SIKI BİR CİLDE KAVUŞUN

Geleneksel Doğu tıbbına dayanan Gua Sha ve Hollywood starlarının kullandığı, farklı özelliklere sahip güzellik masaj aletleri iyileştirici ve canlandırıcı etkileriyle günümüzde cilt bakımının önemli bir parçası haline geliyor. 

 

Doğal taşlar ve özel madenlerden üretilen Aurelia Geneve güzellik araçları, kırışıklık görünümünü gidermeye yardımcı ve ciltteki kolajen artırımını destekleyici özelliğiyle güzellik rutinlerinin etkisini üst seviyeye çıkarıyor. 

 

AURELIA GENEVE Paslanmaz Çelik Gua Sha – 350 TL

Aurelia Geneve Paslanmaz Çelik Gua Sha, cildi iyileştirmeye, gençleştirmeye ve güzelleştirmeye destek oluyor. Çelik yapısıyla cilde buz etkisi yaparak cildi canlandırıyor. Cilt elastikiyetini düzenleyerek kırışıklık görünümünü azaltan Aurelia Geneve Paslanmaz Çelik Gua Sha, tarak kısmıyla ise saç diplerindeki gözenekleri açarak köklerin güçlenmesini sağlıyor.

 

AURELIA GENEVE Çift Başlıklı & Titreşimli Gua Sha Masaj Taşı– 695 TL

Çift başlığa sahip titreşimli gua sha masaj taşı Aurelia Geneve 2 Replaceable Head Beauty Bar’ın büyük başlığı cildin kan dolaşımını uyarmaya, kolajen üretimini teşvik etmeye; ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Küçük başlık ise göz çevresindeki şişlikleri ve göz altı morluklarını gidermeye yardımcı olarak, canlılık ve aydınlık sağlıyor. Pembe kuvarsın iyileştirici gücünden yararlanmak için 2 başlığı da pembe kuvars kristalinden tasarlanan bu masaj aleti, titreşimi açık ya da kapalı kullanılabiliyor.

 

AURELIA GENEVE Sarkma Karşıtı & Çizgi Giderici Titreşimli -T- Güzellik Masaj Aleti– 495 TL

Hailey Bieber’ın cilt bakım rutininin vazgeçilmezi T şeklindeki güzellik masaj aleti T- Shaped Energy Beauty Bar, göz çevresi, dudaklar, alın, boyun ve ellerdeki kırışıklıkları, sarkmaları azaltarak cildin daha genç görünmesini sağlıyor. Pille çalışan titreşim özelliği (dakikada 6000 titreşim) sayesinde kan dolaşımını hareketlendirerek, cilde lifting etkisi yapıyor ve böylece cilt daha canlı ve sağlıklı görünüme kavuşuyor. Su geçirmez yapısıyla banyoda da kullanılabilen masaj aleti ister tek ister nemlendirici ve serum gibi ürünlerinizle birlikte sadece yüzünüzde değil, dekolte bölgenizde de kullanılabiliyor.