GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-05-2022 15:41   Güncelleme : 19-05-2022 15:41

Ahşap Depolama Alanı

Mevsim fark etmeksizin dış mekânların verimli kullanılması, düzeninin sağlanması ve dağınıklığın giderilmesi için ahşap bahçe depolama alanları kullanılmaktadır.

Ahşap Depolama Alanı

Mevsim fark etmeksizin dış mekânların verimli kullanılması, düzeninin sağlanması ve dağınıklığın giderilmesi için ahşap bahçe depolama alanları kullanılmaktadır. Şık tasarımları ile ev ve bahçe tasarımına uygun olarak da üretilebilen bu depolama alanları görsel bütünlüğün kaybedilmemesi adına da tercih edilebilmektedir.

Gunsoy.com.tr adresinden ev ve bahçe dekorasyonuna uygun depolama alanları temin edilebilmektedir. Bahçe depolama ürünleri oldukça uzun yıllar boyunca her türlü hava şartına göre direnç gösterecek yapıya sahiptir. Ahşap bahçe depolama ürünleri özellikle nem, soğuk hava şartları ve güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı oldukça dirençlidir.

Günsoy bahçe depolama alanları

Günsoy firmasının sunmuş olduğu kişiye özel ahşap depolama ürünlerinde kullanılan menteşe ve kilit sistemleri en son teknolojiye uygun olarak özen ile seçilmiştir ve bu aksesuarlarda her türlü hava şartına göre oldukça dirençlidir. Ayrıca oksitlenme ve korozyona karşıda gerekli koruma işlemleri yapılmış olup bu gibi durumlara karşıda oldukça dayanıklıdır.

Günsoy firması farklı ölçülerde ve çeşitlikte depolama ürünü üretimi yapabilme kapasitesine sahiptir. Bu ürünlerde doğal görünüm korunurken modern tasarımlar ile de görsellik kazandırılmaktadır. Ürünlerin imal aşamasında farklı birçok ağaç türünden faydalanılır. Çam ve ceviz bunların başında gelir. Depolar kullanım şekillerine uygun alanlara sahip olarak üretilmektedir. Raflar, bisiklet askısı, avadanlık, bahçe malzemeleri askısı gibi farklı birçok alanlardan oluşmaktadır. Depolar toprak, çim ve beton gibi tüm zeminlerde kullanılabilmektedir. Bahçe depolama alanlarının dolap ve sera gibi tasarlanan şekilleri de mevcuttur.

Kaynak: https://www.gunsoy.com.tr/bahce-depolama/