GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-05-2022 11:24   Güncelleme : 20-05-2022 11:24

Aspa Yeminli Tercüme Bürosu

Yurt dışından kendi ülkenize getireceğiniz veya kendi ülkenizden yurt dışına götüreceğiniz resmî belgeler yeminli tercüme onayından geçmelidir.

Aspa Yeminli Tercüme Bürosu

 

Yurt dışından kendi ülkenize getireceğiniz veya kendi ülkenizden yurt dışına götüreceğiniz resmî belgeler yeminli tercüme onayından geçmelidir. İdari kurumlar, üniversiteler, hukuki kurumlar ve noterlerde yeminli tercüme belgelerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeminli tercüme doküman ve belgeleri yetkili kişiler tarafından mühürlendiğinden resmi işlemler için gerekli olabilir.

Aspa Tercüme Bürosu, bünyesinde profesyonel ve alanında uzman kişiler ile çalışmakta, Türkiye’nin birçok lider firmasına ortaklık etmektedir. Türkiye’nin herkes tarafından bilinen markaları Aspa’nın referansları içerisinde bulunmaktadır. Kurumsal ve bireysel her tür çeviri işinde bulunan Aspa, insanların en çok tercih tercüme şirketidir.

Her çeşitte ve türde çeviri hizmeti sunan Aspa, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi en ön planda tutarak sıklıkla tercih edilmeyi başaran bir şirkettir. Profesyonel yazılım uzmanlarının geliştirdiği teknolojik yazılımları kullanan ve insan zekâsı ile işlerini ilerleten Aspa, basit çeviri uygulamaları yerine tamamen insan gücünü kullanarak doğal çeviriler yapmaktadır.

Verdiği Hizmetler/ Tercüme Fiyatı

Birçok alanda kullanabileceğiniz pasaport tercümesi, evlilik cüzdanı tercümesi, diploma tercümesi gibi belgeleri sizlere kolayca çevirisini yaparak sunan Aspa Tercüme Bürosu kalite açısından büyük bir şirkettir. Uzun bir geçmişe sahip olan tercüme sektöründe kaliteli işler sergileyen firmalara rastlamak oldukça zordur. Ancak Aspa Tercüme Şirketi ile tanıştığınızdan itibaren çeviri sektöründe ne kadar kaliteli bir yere sahip olduğunu daha net anlayabilirsiniz.

Aspa Tercüme Bürosu ile çalışmanız için birkaç neden:

  • Güvenilir ve birebir çeviri
  • 7/24 müşteri hizmeti
  • Uygun fiyat garantisi
  • 53’ten fazla dil seçeneği
  • Yüksek kalite sunan profesyonel tercümanlar ile çalışma fırsatı

Aspa, yüksek vizyonu ile doğru orantıda yüksek fiyatlar sunmak yerine öğrenciler ve öğretim üyeleri için çok uygun fiyatlarla çalışmalar gerçekleştirmektedir. Çalışmaların fiyatları dokümandaki veya belgedeki karakter ve kelime sayısına göre değişiklik gösterebilirken sizlerin istediği fiyatlara yönelik çalışmalar da yapılabilmektedir. Örneğin 1000 karakterlik veya 140-180 kelime aralığındaki belge üzerinden fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Ancak fiyatlandırma sistemi müşterilerin isteklerine göre de değişkenlik gösterebilecek şekilde işlemektedir. Web sitesinde bulunan fiyat formunu kullanarak tercüme bürosu ile iletişime geçebilirsiniz. Çevirisinin yapılmasını istediğiniz belgenin hangi dile çevrileceği, karakter veya kelime sayısı, belgenin türü, fiyat tercihiniz gibi koşulları belirterek büro ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 hizmet veren müşteri temsilcileri ile de bilgi almak mümkün. Web sitesinde bulunan iletişim numarasını kullanarak şirketin müşteri temsilcileri ile irtibat kurabilirsiniz. Fiyat bilgisi alabilir, detaylı seçenekleri öğrenebilir ve çeviri yaptırmak istediğiniz belgeyi büroya ileterek kısa süre içerisinde işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İngilizce Çeviri

İngilizce çeviri hizmeti  evrensel olarak kullanılan çok önemli bir dildir. Eğitim görürken ve çalışırken de insanlara faydası dokunan bu dile birçok alanda rastlanıyor. Eğitim, ticaret, sağlık, kariyer gibi birçok sektörde insanlara eşlik eden bu dil öğrenmesi gayet kolay bir dil olsa da bazen öğrendikleriniz size yetmeyebilir. Güvenilir bir yerden yardım almak istediğinizde Aspa, profesyonel çalışanları sayesinde yardımınıza koşuyor.

Turistik bir gezide, ciddi bir toplantıda, ortak bir performansta veya bireysel bir işinizde ya da ödevlerinizde sizlere en yüksek kalitede hizmet veren Aspa kesinlikle doğru bir tercihtir. Profesyonel tercümanları eşliğinde belgelerinizin yakın dostu olan Aspa sadece ödevleriniz ve özel işlemlerinizde değil, resmi evrak ve belgelerinizde de İngilizce çeviri hizmeti sunuyor.

 İki farklı ülkeden yapılan evlilikler için evlilik cüzdanı tercümesi, yurt dışı planlarınız için pasaport tercümesi, yabancı bir üniversitede okumak için diploma tercümesi gibi resmi evrak gerektiren durumlarda Aspa yanınızda. Sizler de özel fiyatlar almak, ayrıcalıklı Aspa müşterisi olmak isterseniz web sitesindeki iletişim numarasından müşteri temsilcilerine ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.