GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-05-2022 11:20   Güncelleme : 25-05-2022 11:20

Dünya Hamburger Günü’nü Burger King® ile Taçlandırın!

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, ikonik lezzeti Whopper® başta olmak üzere birbirinden avantajlı ve enfes menüleriyle bu sene de Dünya Hamburger Günü’nü lezzet festivaline dönüştürüyor.

Dünya Hamburger Günü’nü Burger King® ile Taçlandırın!

Hızlı servis restoran zinciri TAB Gıda çatısı altında yer alan vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®’in ikonik hamburgeri Whopper® 1957’den beri geliştirilerek ulaştığı lezzetiyle herkesin beğenisini kazanıyor. İlk kez Amerika’da satışa sunulan Whopper®, dana eti, büyük boy doyurucu susamlı sandviç ekmeği, salatalık turşusu, ketçap, mayonez, doğranmış marul, domates ve soğandan oluşan eşsiz bir lezzet olarak günümüze ulaşıyor.

Yepyeni ve baş döndürücü ürünleri ile lezzet ailesini genişletmeye devam eden Burger King®, Plant-Based Whopper® ve King Beef Burger ile lezzet tutkunlarının favorileri arasında yerini alıyor.

İkonik lezzet Whopper® ailesine yeni bir soluk getiren ve lezzetini yüzde 100 alevde ızgara ateşinden alan, doyurucu sebze proteininden üretilen Plant-Based Whopper®, büyük boy susamlı sandviç ekmeği, salatalık turşusu, ketçap, mayonez, doğranmış marul, domates ve soğan ile lezzet şöleni yaşatıyor. Burger King®’in gurme lezzetleri arasında öne çıkan ve özel reçeteyle hazırlanan, 175 gram alevde ızgara eti, yumuşacık artizan ekmeği ile King Beef Burger® de öne çıkan lezzetler arasında yerini alıyor.

Alevde ızgara ateşinin kralı bugün, Türkiye genelinde 650’den fazla restoranı ile lezzet tutkunlarına hizmet veriyor ve Dünya Hamburger Günü’nü vazgeçilmez lezzetleriyle taçlandırmak isteyen lezzet tutkunlarını tüm Burger King® restoranlarına bekliyor. Ayrıca özel fırsatları ile sipariş deneyimini daha kaliteli kılan, kullanıcılarına ‘’Sana Gelsin’’, “Restoranda Hızlı Servis’’ ve “Qr Üretme” kategorilerinde üç farklı sipariş hizmeti sunan Tıkla Gelsin® mobil uygulaması veya www.tıklagelsin.com üzerinden de sipariş deneyiminizi daha kaliteli kılmaya devam edecek.