GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-05-2022 12:49   Güncelleme : 25-05-2022 12:49

Çanakkale Yenilikçi ve Modern Ticaret Merkezi

Çanakkale'nin en değerli projelerinden birisi olarak değerlendirilen Astim Sanayi Sitesi yenilikçi ve modern yapısı ile bölgenin en güçlü Ticaret Merkezi olmayı hedeflemektedir.

Çanakkale Yenilikçi ve Modern Ticaret Merkezi

Çanakkale'nin en değerli projelerinden birisi olarak değerlendirilen Astim Sanayi Sitesi yenilikçi ve modern yapısı ile bölgenin en güçlü Ticaret Merkezi olmayı hedeflemektedir. 9 farklı bloktan oluşan ve her biri farklı sektörlere hizmet verebilecek özelliklere sahip dükkanlar barındıran bu Ticaret Merkezi Çanakkale ekonomisi için önemli bir yatırım adımıdır. 21000 metrekare toplam kapalı alana sahip olan Astim ticaret ve sanayi Merkezinin 30.000 çalışana istihdam sağlayabilecek bir faaliyet alanı bulunmaktadır. Üretim, alım-satım ve istihdam gibi ekonominin yapı taşı olan önemli konularda rekabet düzeyi yüksek firmaların konumlanacağı Astim Çanakkale Sanayi Sitesi hakkında en detaylı bilgiler için resmi web sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Çanakkale Astim sitesi bu özel ve değerli proje için hazırlanmış olan resmi web sayfasıdır. Web sayfasına giriş yaptığınızda hem proje detaylarına hem de ticaret merkezine ait vaziyet planına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz proje hakkında merak ettiğiniz Tüm detaylar hakkında bilgi alabilmek için Astim yetkililerinin size dönüş sağlamasını talep edebilirsiniz. Dilerseniz iletişim bilgilerini kullanarak en hızlı şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Çanakkale'de ticaretin yeni adresi

Astim Çanakkale sanayi Sitesi bulunduğu konum itibariyle ticaretin yeni adresi olarak nitelendirilmektedir. Çanakkale merkeze 5 dakika uzaklıkta olan Ticaret Merkezi alternatif dükkan seçenekleri ile farklı birçok sektörü içerisinde barındırabilecek bir potansiyele sahiptir. Firmanızın Yeni ticaret adresinde faaliyet gösterebilmesi için Çanakkale Astim sitesine giriş yapabilirsiniz.