GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-06-2022 11:06   Güncelleme : 11-06-2022 12:37

Paye Akademi Oyunculuk Sektörüne Yön Veriyor

Oyunculuk sektöründe yetenek ve fiziksel özellikler kadar oyuncu adaylarının almış oldukları eğitimlerde önemli bir yere sahiptir.

Paye Akademi Oyunculuk Sektörüne Yön Veriyor

Oyunculuk sektöründe yetenek ve fiziksel özellikler kadar oyuncu adaylarının almış oldukları eğitimlerde önemli bir yere sahiptir. Yetenekleri ile birlikte aldıkları eğitimleri harmanlayan oyuncu adayları bu donanım ile çok daha hızlı bir şekilde ileryebilmektedir. Kendini geliştirmek ve yetiştirmek isteyen oyuncu adayları Paye Akademi bünyesinde verilen başarılı eğitimler ile sektörde ses getiren resimler olabilmeyi başarabilmektedir. Sizler de oyunculuk sektöründe ön plana çıkmak yetenekleriniz ile insanları etkilemek istiyorsanız çalışmalara Paye Akademi bünyesinde alacağınız eğitimler ile başlayabilirsiniz.

Paye Akademi sektörün önemli isimlerinden Sedat Oğuz tarafından kurulan profesyonel bir eğitim kurumudur. Bu kurum bünyesinde oyunculuk alanında büyük başarılara sahip olan eğitimciler yer almaktadır. Bu başarılı eğitimcilerin yetiştirmiş oldukları oyuncular aldıkları kapsamlı eğitimler ile hayallerini gerçekleştirebilme yolunda çok önemli adımlar atmaktadır

Paye Akademi Bünyesinde Yetiştirilen Başarılı Oyuncular

Paye Akademi bünyesinde eğitim alan her bir öğrenciye sahip olduğu yeteneklerle birlikte içeride çok büyük Hayaller barındırmaktadır. Bu Eğitim Kurumunun başarılı eğitimcileri bu yetenekli ve azimli öğrencilerin en iyi şekilde eğiterek onların sektörde kalıcı şekilde var olmalarını sağlamaktadır.

1982 İstanbul/Sarıyer doğumlu olan Asiye Sezgin Paye Akademi çatısı altında oyunculuk eğitimi alanlardan biridir. Asiye Sezgin, lise yıllarından bu zamana dans ve tiyatro gibi çeşitli sanat atölyelerinde eğitim alarak bir çok gösteride bulunmuştur. Oyunculuk ve senaristliğe olan sevgi ve ilgisinden dolayı 2021 yılından bu güne halen  Paye Akademi’de tiyatro / oyunculuk ve senaristlik üzerine eğitimine devam etmektedir.