SPOR
Giriş Tarihi : 07-06-2022 23:30   Güncelleme : 07-06-2022 23:30

Doğru kararın verilmesi gerektiğine dikkat çeken Elmas

Doğru kararın verilmesi gerektiğine dikkat çeken Elmas

"TFF'nin ilk gününde beklentilerimiz bugün beklediğimizden farklı değildi. Baştan beri aynı şeyi söyledik. Adalet cesurların işidir." bu nedenle önce rakiplerinizin hakkını vermelisiniz.Bu cesareti göstermezseniz gerçek adaleti asla sağlayamazsınız.Bunu baştan yaptık.Federasyon istedik.Maalesef şu noktada ki, Türkiye Futbol Federasyonu, yönetim kurulundan Merkez Yargı Kurulu'na ve alt yapılarına kadar, karşılaştığı sorunları tek bir hükümetin çözemeyeceği kadar büyük hale getirdi. Böyle bir çözüm için adım atabilecek bir federasyona ihtiyacımız var "İnşallah Böyle bir yapı oluşacak. Tüm kulüplerle de görüş alışverişinde bulunuyoruz. Türk futbolu için doğru kararlar verebilmek için gelişmeleri takip ediyoruz. Bölgesel amatör liglerin de seslerinin duyulduğu bir lig oluşturmak istiyoruz." "

28 Mayıs Azerbaycan'ın Bağımsızlık Günü olduğu için Alanya Sports, 25-31 Mayıs tarihleri ​​arasında Alanya Kupası futbol turnuvasını düzenledi. Alanyaspor U13-U14 ve Alanya Belediyespor U14, Alanya Kampı'na giren Atletico Bakü U14 ile mutlubet mücadele etti. Konaklı Stadı'nda oynanan karşılaşmada futbolcular 2 ülkenin bayraklarını taşıyor. Tikral milli marşını ve Azerbaycan milli marşını söyledi.

Atletico Madrid Bakü U14 takımı, maçın ardından antrenman kampını tamamladıktan sonra Alanyaspol'e gelerek Başkan Hassan Çavuşoğlu ile görüştü. Ziyarete İkinci Başkan Kamil Keseoğlu ve Başkan Yardımcısı Ahmed Passoğlu da katıldı. Ziyaretin sonunda Cumhurbaşkanı Çavuşoğlu, ikinci Cumhurbaşkanı Köseoğlu ve Başkan Yardımcısı Paşaoğlu Bakü'de Atletico Madrid U14 takımına kupa, madalya ve plaket takdim etti.

Sezonun sonuna yaklaşırken Beşiktaş, zamanını değerlendirmeye odaklandı. Fransa teknik direktörü Valerian Ismail'in haberine göre, Siyah Beyazlıların geçiş temposu arttı. Kartal'ın gündemi forvet transferi. Kara Kartal'ın gündemindeki isim Moldova'nın şerifindeki balodan sorumlu Momo Yansane.