SPOR
Giriş Tarihi : 08-06-2022 02:30   Güncelleme : 08-06-2022 02:30

Çekilip bunlara tepki gösteriyoruz ama o gün olmadı

Çekilip bunlara tepki gösteriyoruz ama o gün olmadı

 

Trabzonspor sadece sahaya odaklanmış durumda. "

'Top ayağına değmeden oyuncunun gitmesine izin verdiniz'

"Bu sezonu geçen sezon Şubat ve Mart'ta planlamıştık. Nisan'da geçiş kadrosu hazırdı. Hazırlıklar ve hazırlık kampı çok netti. Biz bunları yaparken bazı rakiplerimiz hocayla anlaşamadı. Antrenörünüzle imza atmayın, transfer yaptığınızda, hoca elini uzattığında sistemim doğru değil diyorsunuz, top dokunmadan cebine para koymanız gerekiyor Oyuncuyu diğer takıma ayakları üzerinde göndermek için. "

"Futbol ekonomimiz çıkmaza girdi!"

"Bu ülkede futbol ekonomisi çok ciddi bir kriz içinde. UEFA bir rapor yayınladı. Kimse fark etmedi. 3 ülkenin futbol bütçesi eksi. Bunlardan biri Türkiye. Türkiye, toobet eksi yüzde 150. Hatta şuraya bir bakın siz. futbol ekonomisinin ne kadar tıkalı olduğunu görebilir.

"Algıyla, artı algıyla uyuyorlar"

Algı ile yatıp, algı ile uyanıyorlar. Sporting Trabzonspor'un sözleşmeli projesi olduğunu söylüyorlar. Benim 1 milyarım yapılandırılsa 3 kulübün 10 milyardan fazla borcu var. Bunu yapmak maksadımız üzerindeki yükü hafifletmek. UEFA ve borcunu programa uygun tut."

İtalya'dan ani bir açıklama... Boot News'tan Fabrizio Romano, Spezia'nın Alanya'nın spor hocası Francesco Farioli ile ilişkisi olduğunu yazdı.

Kaynak, Thiago Motta ile yollarını ayıracak olan Spezia'nın Farioli ile ilgilendiğini söyledi.

Fatih Karagümrük'ün başına geçmeden önce 2020'de Alanyaspol'de Hyundai Artan'ın asistanlığını yapan İtalyan teknik adam, şimdilerde Alanyaspol'ü Akde'de çalıştırıyor.Niz takımının 39 erken maçında 20 mağlubiyet, 7 beraberlik ve 12 mağlubiyet yaşadı. kayıplar.

Yaklaşık 33 yaşındaki genç öğretmenin B sınıfı ehliyeti var ve Turuncu-Lacivertli ekiple 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.