SPOR
Giriş Tarihi : 08-06-2022 23:31   Güncelleme : 08-06-2022 23:31

Bir sonuca inanıyorsa

Bir sonuca inanıyorsa

Bu sözlere inanıyorsa bugün ona göre bir seçim yapabilir. Ahmed Bay bu kabineye girdiğinde yeşil oyları sandığa bırakacağını biliyorum. Avrupa futbolunun en önemli sportif direktörlerinden biriyle hemfikiriz. Genel Kurul bizi seçerse Haziran ayının ilk haftasında teklifte bulunacağız ve Valerien Ismael ile kadro ve transferlerde hızlı hareket edeceğiz. TFF'nin başına Rıza Çalımbay'ın gelmesini istiyorum.

Ahmet Nur Çebi Yönetim Kurulu

Emre Kocada

sehancetinsaya

motor mili

Ümit Tahir Güneş

sierra turşusu

Murat Kılıç

M. Mutlu Senferah

ali afiş

yeniden doldurmak

B. Cenk Sürmen

İ. Kemal Dillioğlu

Ümit Senör

Sait Artes

Melih Arslan

Fuat Çimen Yönetim Kurulu

Halton Boz

Elson Yılmaz

E. Meriç Öztürk

Muhammed Piskin

Ahmet Kangal

Hakan Atalay

Banunoyan

B. İtimat Cem

Aiden kulaksız

Benji Burke

Ömer Jr.

Alper Uzuna

Nejed Demirürek

Ziraat Türkiye Kupası finalinde Kayserispor'u mağlup ederek Yiğidolar'ın 55 yıllık tarihinde ilk kez kupayı kazanan Rıza Çalımbay, Milliyet'e çok özel bir açıklama yaptı.

– Öncelikle hepimiz bilmek istiyoruz, Sivasspor'u kullanmaya devam edecek misiniz?

"Belli değil. Şartlardan bahsedeceğiz. Şartlardan paşacasino bahsederken paradan değil hedeflerden bahsediyoruz. Özellikle transferlerden bahsetmek gerekiyor. Dolayısıyla bu süreçte Avrupa'da ve Türkiye'de tanıştık. . Zor. Tekrar etmelerini istemiyorum. O yüzden transfer olayının açıklığa kavuşturulması gerekiyor. Ama net değil."

- Bu kupa sizin ve Sivas'ın tarihinde bir ilk. Bu başarı size ne hissettiriyor?

"Sivaslıyım. Bugüne kadar kupayı Sivasspor kazandı. Bu yüzden Türkiye Kupası'nı Sivas'a getirmek benim için çok şey ifade ediyor. Sivaslı olduğum için bu takıma karşı büyük bir sorumluluğum var. Biz de çok mutluyuz.