SPOR
Giriş Tarihi : 10-06-2022 11:32   Güncelleme : 10-06-2022 11:32

Savunma istatistiklerine bakıldığında en çarpıcı parametre

Savunma istatistiklerine bakıldığında en çarpıcı parametre

 

Galatasaray'ın ligde en az gol atan 4 takımdan biri olması. Sarı-Kırmızı Takım, Beşiktaş Bu alanda ş, maç başına 54,5 puanla listenin başında ve 49,6 puanla 17. sırada yer alıyor. Buna ek olarak, Sarılar ve Kırmızılar bu sezon 14.1 devre kaybı ile ligde 12. sırada yer alıyor.

DOMENEC torrentinde daha az şut, daha az pas, daha fazla gol

Önümüzdeki sezona Fatih Terim yönetiminde başlayan ve sadece Domenec Torrent yönetiminde sona eren Galatasaray'da iki teknik direktör arasında kıyaslandığında önemli isimler ortaya çıkıyor. Karşılaştırma verilerine göre, daha az şut ve daha az pasa rağmen, sarı ve kırmızı takımlar Domenech sel döneminde daha fazla gol attı. Sarı-kırmızılı ekip, Fatihtrim'in görev süresi boyunca ligde 1.2, Torrent'in görev süresi boyunca maç başına 1.51 gol kaydetti. Fatih Terim ve Domenec Torrent çevrimleri karşılaştırıldığında en garip sonuçlardan biri queencasino pass parametresidir. Fatihtrim döneminde sarı-kırmızılı ekip; Domenech tüm paslarda, başarılı paslarda, kilit paslarda, uzun paslarda, rakibin üçüncü bölgesine paslarda, orta ve orta saha başarısında Rapids döneminin önündeydi. Galatasaray bu sezon ligde 449.7'si başarılı olmak üzere 528,4 pas ve torrent sırasında 476,5 pasın 403.2'sini tamamladı. Fatihtrim'de sarı-kırmızılı ekipler, rakibin üçüncü bölgesine maç başına 166,7 pas yaparken, sel sırasında 127,3'te kaldı.

Vida, Batshuayi, Pjanic, Oğuzhan, Gökhan Töre ve Mehmet Topal'ın yanı sıra Ljajic, Lens, Nsakala ve Douglas ile yollarını ayıran Beşiktaş'ta Rıdvan Yılmaz da Avrupa'ya açılmayı planlıyor. .

Eintracht Frankfurt ve Torino'dan teklifler alan 21 yaşındaki milli futbolcu, kariyerine yurt dışında devam etmek istiyor.