SPOR
Giriş Tarihi : 10-06-2022 16:33   Güncelleme : 10-06-2022 16:33

Konusunda oldukça başarılı olduklarını düşünüyorum

Konusunda oldukça başarılı olduklarını düşünüyorum

Hakan Balta oraya başladığında, doğal olarak insanlar onu sevdi ve bununla gurur duydu çünkü oradaki eski oyuncuları her zaman sevdim. Altyapıyı gerçekten seviyorum. Bu nedenle oradaki anne-baba ve oğulların yaşam umudu ve Galatasaray'a destekleri paha biçilmezdir.

Futbol hayatına dokunan isim kim?

İlk adım altyapıdan bir adım atmaktır.Ali Hoca Slow, Ahmet Genç, Recep Yazıcı, Ahmet Keskinkılıç, Salih Hoca'dan devraldı ama 2003 yılında ben hala genç takımda oynayan bir oyuncuydum.Gençler takımı aldı. geldi ve kaptandan sözleşme imzalamasını istedi. Çocukken birden ailemize bakabilen ve onu desteklemek için çok çalışan bir adam olduk. Beyler olduk. Ay sonunda çocuklara kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor... Bunda Fatih Hoca'nın pashagaming çok büyük rolü olduğunu söyleyip duruyorum. Hayatım boyunca tüm sevgim, saygım ve onun bana öğrettiği değerlerle mücadele etmeye çalıştım. Eminim Fatih Hoca beni her önemli yerde gördüğünde gurur duyacaktır. Dediğim gibi Fatihtrim futbol hayatıma etki eden oyuncuların en iyisi.

Adnan Polat benim için çok değerli ve önemli. Galatasaray başkanı olarak bana büyük destek verdi, rahmetli Turgan Edge benim için çok şey yaptı, masöz Kubile Amca, aslında ben Galatasaray'ı şekillendirerek büyüdüm. geçmiş.

Bu yüzden benim için çok değerli, hepsi hayatıma dokunuyor. Haldun Üstünel hayatımın bir bölümüne dokundu. Murat Yalçındağ da dokunmaktadır. O kadar çok isim geliyor ki aklıma. Hem Galatasaray Meclis üyeleri hem de Genel Kurul üyeleri, Galatasaray genç takımından Abdullah Avizi ve Suyat Kaya büyük çaba harcadı.