SPOR
Giriş Tarihi : 10-06-2022 23:33   Güncelleme : 10-06-2022 23:33

Olmasına rağmen borç yüklü kulüp

Olmasına rağmen borç yüklü kulüp

6 milyon dolardan 450 milyon dolara ulaşan bir Beşiktaş var. Borç. Gösteriliyor. paralı başkan tarafından kötü yönetim Burada ihtiyaç duyulan mali açıdan anlayışlı bir yönetim Beşiktaş parasını bizim cebimizdeki para olarak görüyoruz, paralı başkanlar değil. beraber barışıp Beşiktaş'a kin besleyeceğim Beşiktaş'ın başkanıyım ve gelmelerini beklemeyeceğim Ben herkesin ayaklarının dibinde olacağım Beşiktaş iç parçalanma nedeniyle dışarıda aktif değil Trabzonspor sizin oyunuzu temsil ediyor Kulüpler ligi o kadar insan kaynağımız yok Beşiktaş unsurlarını ve kaynaklarını bu konularda da geçerli ve nitelikli isimler ortaya çıkarmak için sonuna kadar kullanacağız.Beşiktaş'ı ancak Beşiktaş taraftarıyla birlikte yetiştirmek mümkün. ”

Çimen ise 28 Mayıs Cumartesi günü yapılacak İdari ve Mali Kurul'da Ahmet Nur Çebi hükümetini serbest bırakmayacaklarını söyledi.

Çimen yönetim kurulu üyelerinden Ercüment Meriç Öztürk, Beşiktaş'ın futbol yapısını detaylandırdı.

Öztürk şu açıklamayı yaptı;

"Spor direktörü çözülmemiş bir kavram. İnsanlara göre konum yaratan bir olgu. Kulübü idari ve sportif bölümlere ayırıp yeniden yapılandırmak istiyoruz. Geçen yıl içinde Almanya, İngiltere ve Portekiz futbolumuz var. oyuncular görüş alışverişinde kazansana bulundu.Türkiye'nin kendi dinamikleri var.Bu dinamikleri her sistemden elde edebileceğimiz avantajlarla birleştirerek, uygun futbol düşüncesini belirledik.Avrupa'daki futbol beyinleri prensipte anlaşmaya vardı.Olmayacak bir isim. Duyunca akılda soru işareti bıraksın Türkiye'ye geldiğine inanmak güç.Kendi işine karışmaz.Haziran'dan itibaren Türkiye'ye ilk haftadan itibaren ekip olarak gelecekler. Ayrıca 38 maçta 47 sayı, 67 sarı kart ve üç kırmızı kart gördü. Sarı ve kırmızı takımlar 3 kırmızı kart görür. Kayserispor'da Dimitrios Kolovetios, Onur Bulut ve Mario Gavranovic oyundan alındı. Takımda en çok sarı kartı gördü.