SPOR
Giriş Tarihi : 12-06-2022 01:36   Güncelleme : 12-06-2022 01:36

Bu tür şeyleri çok seviyorum

Bu tür şeyleri çok seviyorum

 

Geçen sene Oğulcan'ı da yaktık. o kavgalarda 1,2 milyon euro ödeyeceksek neden bu gürültüyü çıkarıyorsun erkek futbolu da yarıda kaldı bunları biz kazanacağız ama özellikle orta saha, en çok dikkatimizin dağıldığı ve En zayıf En belirgin alan. Teknik ekip bir yana, taraftarlar da orta sahanın dağıldığını görüyor. Orta saha insanın omurgası gibidir. O direği yeniden inşa edeceğiz."

"Hakançarhanoğlu'nu düşündük"

"Galatasaray'da yıldız oyuncular ve transferler hiç bitmez. Doğru finansmanı bulmak önemli. Mesela geçen sene Belhan kalsaydı şampiyon olurduk. Ondan sonra Belhanda yarı paraya gitti. Adana Demirspor. Geçen sene biz. 10. ihtiyaçlarımız olduğunu düşünüyordum bu görevlerdeyken menajerlerle görüştüm Hakan Çalhanoğlu ile hiç konuşmadık ama aklımıza gelen oyunculardan biriydi, bize fedakarlıklar ve çözümlerle gelebilirdi. hiçbirimiz bugün yaşadığımız sıkıntıları yaşamazdık. O gün kanıtı vardı. Şimdi kulüpte."

"Konferans Florida'da yapılacak"

"Sportif A.Ş. Üyelerimizden biri Levent Nazifoğlu olacak. Nazifoğlu bu işe ilk kez başvurmuyor. Dulson Özbek döneminde Floria'dan sorumluydu. Alp Yalman, Devlet işlerinde başkanımızla birlikteydi. Ayrıca, Ben, Başkan Yardımcım ve Başkan Yardımcım megapari her gün Florija'dayız Nazifoğlu ve ekibi buluşuyor. katılacak. Bilin ki bütçemiz ne olursa olsun transfer konusunu sonuna kadar zorlayacağız. Gerekirse cebimizden para çıkaracağız, teknikerleri ve taraftarları sevindiren oyuncular alacağız. Bu yüzden hayranlarımızı işaretlemeye hazır olmaktan dolayı rahat hissediyoruz. "

Kurbanlık dönemi olmayacak'

"Bu yıl tarihte daha şanslıyız. 30 Nisan'da seçildik. 9 Mayıs'ta sertifikalarımızı alıp 10 Mayıs'ta ilk toplantımızı yapıyoruz. Hatta lig ondan kısa bir süre sonra bitiyor.