SPOR
Giriş Tarihi : 12-06-2022 15:36   Güncelleme : 12-06-2022 15:36

Geçen yıl 19 Haziran'da Galatasaray başkanlığına seçilen Burak Elmas

Geçen yıl 19 Haziran'da Galatasaray başkanlığına seçilen Burak Elmas


Cumartesi günü yapılacak seçimin ardından koltuğunu teslim etmeye hazırlanıyor.Galatasaray çok taşı yerinden oynattı.

Şaşırtıcı bir şekilde, dünyaca ünlü futbolcu Luis Campos, Şubat ayında Galatasaray'da Başkan Elmas'ın danışmanı olarak göreve başladı. Çalışmaya başladı. Ortalama 2 hafta sonra Pasquale Sensibile sportif direktör olarak atandı. Sarı-kırmızılı kulüp önümüzdeki haftadan itibaren iki isim de görevden alınacak. Ne Eşref Hamamcıoğlu ne de Metin Öztürk'ün Campos ve Sensibile ile çalışma planı kesinlikle yok.

Sadece bu iki isme 3 aylık fatura Galatasaray'a inanılmaz. Alınan bilgiye göre Campos'un aylık maaşı 100.000 euro. Sensibile ve ekibinin toplam toobet aylık maaşının 50.000 Euro olduğu bildiriliyor. Dolayısıyla iki ismin 3 aylık faturası 450 bin euro, ortalama 7,2 milyon lira.

Ayrıca Campos ve Sensibil'in Galatasaray'a önemli bir katkı sağlayamadan görevi bırakacağı söyleniyor.

ÖZTÜRK çok popüler!

Cumhurbaşkanı adayı Metin Öztürk, GSTV'de projesini anlatıyor. Öztürk, "Hedefimiz iki yıl üst üste şampiyon olmak. Yerli hocalarla çalışmak istiyoruz" dedi. (takvim)

Beşiktaş'ın beklediği performansı gösterememesinin ardından kiralık olarak kiralanan Amerikalı Tyler Boyd, 2019 yılında Ankaragücü'nden kadrosuna dört yıllığına katılmak istiyor.

Akşam haberlerine göre; Demir Grup Sivasspor'un teknik patronu Rıza Çalımbay, önümüzdeki dönemde Avrupa'ya yeniden girmek istiyor ve gözünü 2020-2021 sezonunda Beşiktaş'tan bir sezon kiraladığı ve şu anda Çaykur With'te olan Tyler Boyd'a dikti. top Rispoor'dan ödünç alındı.