SPOR
Giriş Tarihi : 12-06-2022 23:36   Güncelleme : 12-06-2022 23:36

Yılmaz antrenman sahasında dinamik bir ısınmaya başlıyor

Yılmaz antrenman sahasında dinamik bir ısınmaya başlıyor

Ardından 5-2 slalom eforu, ortalama 1.5 saatlik antrenman çift top maçıyla sona erdi. Öte yandan Adanad Mir Sports maçında sakatlanan ve ameliyat olacağını açıklayan Bruno Perez, takım arkadaşlarını yalnız bırakmayarak koltuk değneği antrenmanlarını izledi.

Karadeniz ekibi Antalya spor karşılaşmasına hazırlanmaya devam edecek, yarın antrenman yapacak.

Hepimizin bildiği gibi Trabzonspor'da kırmızı beyazlı takımlardan en az 1 puan alırsa 2021-2022 sezonunda Çin Süper Ligi şampiyonu olarak tarihe geçecek.

Fenerbahçe, Spoortoto Premier Lig'de sezonun 35.haftasında oynanan Gaziantep FK maçına akşam saatlerinde antrenman yaparak hazırlıklarına devam etti.

Can Bartu tesisinde koşular, ısınmalar ve hızlı hareketler ile başlayan antrenmanda oyuncular 2'ye 5 yakalama ve pas ile 3 gruba ayrıldı. İki top oyunu tutma eğitimi, taktik ve bireysel uygulama ile sona erer. Bright Osayi-Samuel, Fenerbahçe'de eğitimine mutlubet devam ederken, Mert Hakan Yandaş bir gün saha gezisinde bulundu. Dimitris Pelkas, Miguel Crespo ve Attila Szalai'nin sakatlıkları devam etti.

Sarı lacivertliler yarınki antrenmanda Gaziantep FK maçına hazırlanmaya devam edecek.

Marcao çıkıyor, Alexis Perez Galatasaray'da! Bu dönemde taraftarları hayal kırıklığına uğratan sarı-kırmızılı kulüp, seçim atmosferine girmesine rağmen transfer çalışmalarını sürdürdü. Başta Romanlar olmak üzere birçok Avrupa devinin dikkatini çekecek olan Marcao'nun adı belli oldu: Alexis Perez.

Yönetim değişikliğine rağmen...

Aslan, Brezilyalı oyuncunun yerine Giresin Sport'un başarılı defans oyuncusu Perez'i getirecek olan Marcao'dan iyi bir kanıt almak istiyor. 30 Nisan'da istifa edecek olan hükümetin, yeni hükümete Alexis Perez'in adını bildireceği bildirildi.