GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-06-2022 15:21   Güncelleme : 15-06-2022 15:21

Süblimasyon Baskı Çeşitleri

Süblimasyon baskı, ısı ve basınç uygulaması tekniği sayesinde desenlerin kâğıt ya da kumaş gibi ürünlerin üzerine geçirilme durumunu ifade eder.

Süblimasyon Baskı Çeşitleri

 

Süblimasyon baskı, ısı ve basınç uygulaması tekniği sayesinde desenlerin kâğıt ya da kumaş gibi ürünlerin üzerine geçirilme durumunu ifade eder. Süblimasyon baskı, kağıt üzerine printer baskı ile uygulanır. Bu teknikte mürekkep kullanılarak, baskı ve desen en iyi şekilde geçirilir. Genel olarak süblimasyon boya, dijital makinelerle baskı ve desen olarak geçirilir. Şimdilerde en çok kullanılan baskı teknikleri arasında yer alıyor. Bu konuda kaliteli bir hizmet alarak süblimasyon baskı hizmeti almak mümkündür.

Transfer baskı türü de yine özel kâğıt üzerine seçilen özel boyanın ısı ve basınç yöntemi ile desenin geçirilmesi yöntemidir. Oldukça etkili olan bu baskı türlerinde başarılı bir hizmet almak için Ömer Veli Dijital sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Süblime Baskı Ne İşe Yarar?

Süblime baskı, printer kağıtların ya da farklı kumaşların üzerine ısı ve basınç yöntemi ile desenlerin çıkarılma tekniğidir. Bu teknikten pek çok firma ve kişiler de bireysel olarak faydalanabilirler. Bu tekniğin yapılması için kaliteli ve güvenilir bir adresten hizmet alarak profesyonel şekilde yapılması önemlidir. Çünkü desenlerin kalıcı olarak çıkmadan en kaliteli haliyle kağıda çıkması önemli bir detaydır.

Baskı temlerinin her biri günümüz teknolojisi ile başarılı şekilde gerçekleştirilir. Pek çok firma ya da üretim esnasında ürünlerin her birine desen ya da farklı bir baskı yapılmasına ihtiyaç duyulur. Desenlerin her biri çeşitli baskı yöntemleri ile yapılır.  Süblima baskı ve diğer baskı yöntemleri için Ömer Veli Dijital sitesini ziyaret edebilirsiniz.