SPOR
Giriş Tarihi : 15-06-2022 14:56   Güncelleme : 15-06-2022 14:56

İnanılmaz bir çaba sarf ediyoruz

İnanılmaz bir çaba sarf ediyoruz

İnan bana, kolay değil. Herkesin dik yürümesini ve motive etmeye çalışmasını sağlamak zor. Her şey durdu. Önümüzdeki dönem için hangi transferler yapılabilir, hangi oyuncular kiralanabilir gibi birçok planımız var ama devam edemeyiz. Türk değiliz ama kimseden farkımız yok. Bu tür çalışmalara gerçekten alışık değiliz. Personel ve oyuncuları bir araya getirmek bizim için zor" dedi.

Takımın Trabzonspor, Altay ve Karagümrük'e karşı iyi oynadığını söyleyen Torrent, "Kimseyi sevmek zorunda değilsin, bizim gibi çalışmanın ne kadar zor olduğunu biliyor musun? Oturup anlatmak istiyorum. çok kulübe gittim. Mazeret değil doğru söylüyorum. Çok zor durumlarla karşılaştık. 90 dakika değil 45 dakika iyi oynadığımız çok maç oldu. Barcelona maçı çok zor olmalı Monaco Marsilya daha kolaydı.İyi defans yapıp kontra atak yapıyorsun.Ligde tam tersi.4.5 maçta çok az kontra atak yapabildik.Oyuncular her günü inanılmaz yapıyor ama ileriye dönük hiçbir şeyden emin değiller. Bu belirsizlik var."

'İşimle ilgilenmeye devam edeceğiz'

İspanyol hoca, Galatasaray ile yaptığı sözleşmeyi hatırlatarak, "Kontratım var. Benim için normal değil. İşimi betvakti yapmaya devam edeceğim. Kalbimizde çok iyi oyuncular var. Türkiye'de ve bazı liglerde. , insanların bilmediği isimler var ama geç kaldık artık başka takımlarla anlaşmaya başladılar ben bıktım bu durumdan galatasaray'dan değil teknik ekip ve kadro çalışıyor ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. İşler yürümeyecek.Bir davam yok.Yeni başkan nasıl devam edecek ve gelecekte kim olacak, yardımcı olamam.Başka bir proje düşünebilirler.Bu onların hakkı.