SPOR
Giriş Tarihi : 17-06-2022 01:01   Güncelleme : 17-06-2022 01:01

Unutulmaz veda

Unutulmaz veda

Yeşil beyazlı forma ile çok iyi iş birliği yapan ve taraftarların da sevgilisi Nejic Skubic ile Konyaspoll'un unutulmaz bir veda yaşayacağı bildiriliyor.

Haziran diyor Sözleşmesi sona eren tecrübeli futbolcu, Konyaspol forması için 252 kez ter döktü, bu maçlarda 19 gol attı ve 30 asist yaptı.

FANATİK ÖZEL / Ömer Necati Albayrak

Trabzonspor turnuvasının önemli isimlerinden Marek Hamsik'in babası Richard, oğlunun performansı hakkında Slovak medyasına açıklamalarda bulundu.

Richard Hamsik, "Bazı insanlar kulübe hiçbir şey veremeyeceklerini yazdılar. Malek'in bu insanları hala en iyi oyuncu olduğuna ikna etmesi uzun sürmedi. Takımda oynadı. Liderlik ve doğruculuk yaptı. -Sahadaki teknik direktör için el adam. Etrafına bir takım kurma ve şampiyonluğa yürüme planı vardı ve birlikte başardılar.Mesut Özil ve Miralem Pia Niki gibi büyük isimler Türkiye'ye bahislion geldi ama kimse onun kadar iyi değildi. Malek."

Baba Hamsik şöyle devam etti:

"Marek dünya futbolunun önemli isimlerinden biri. Ancak alçakgönüllü ve kibar bir insan. Trabzonspor'a adapte olma acelesi, Napoli'yi hatırlatıyor. Taraftarlarla güçlü bir ilişkisi var. Hatta Malik'in dövmesini bile yaptırdılar. ve bir kardan adam heykeli Napoli'de şampiyonluk, Napoli'den dönerken hiç sahip olmadığı lig şampiyonluğunu da tattı.Bir sonraki Trabzonspor'um Şampiyonlar Ligi, bu yüzden Marek'te kalmak istiyorum. takım." (Uyruk)

Sivasspor'un Malili golcüsü Mustafa Yatabare, maç içindeki performansı ve istatistikleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 35 yaşındaki futbolcu, Silva Sports'ta üç sezon üst üste 10'dan fazla gol atarak Çin Süper Ligi tarihindeki oyunculardan biri olmayı başardı ve adını tarih kitaplarına yazdırmayı başardı.