SPOR
Giriş Tarihi : 17-06-2022 23:02   Güncelleme : 17-06-2022 23:02

Süper Lig'de Başakşehir ile 0-0 berabere kalan

Süper Lig'de Başakşehir ile 0-0 berabere kalan

Galatasaray Teknik Direktörü Domenech Tolent, sürpriz bir şekilde 'Bir yıl daha buradayım' dedi. Bu nedenle İspanyol teknik adam, antrenman haftasında oyuncularına yaptığı konuşmada "Yeni sezonda değilim" gibi sözler sarf ederek gözlerini dolduruyor. Başkan Blake Elmas'ın geçen haftaki ayrılık nedeniyle geri adım atmayacağı anlaşılıyor. Başkan Elmas, 11 Haziran seçimlerine kadar sözleşmeyi resmen feshedecek. Torrent ve 4 asistanının bir sonraki taksiti 2 milyon euro 160.000 euro. Bu sayının yarısını vererek yollar bölünmeye çalışılıyor.

Muhammed oyundan duvara çarptı

Torrent de maç sonu açıklamasını profesyonelce yaptığı tazminatı da hesaba katarak yaptı ancak takımdaki hakimiyetini tamamen kaybetti. Başakşehir'de maçtan atılan Mostafa Mohamed, soyunma odası koridorunda duvara öfkeyle vurdu. Halil Dervişoğlu, Sacha Boey, Morutan ve Sulh Alper İspanyolca öğretmeniyle çalışmaktan memnun değildi. Selin geleceğini bilen Morutan'ın melbet gülümsemesi uzun süre sonra Başakşehir maçı için yapılan ısınma antrenmanında dikkatleri üzerine çekti.

Önümüzdeki sezon için planlar yapan Beşiktaş, yeni bir yapılanma içinde ve öz sermayeden yetişmiş gençleri kadroya katmaya ve potansiyel genç oyuncuları kadroya katmaya hazırlanıyor. Şu anda kiralık olan Batshuayi ve Pjanic ise yola devam etmeyecek. Bu 2 oyuncu sayesinde yol ikiye bölünecek. Bir diğer kiralık oyuncu Can Bozdoğan için transfer görüşmeleri devam ediyor. Mevcut maaş bütçesini 25 milyon avroya indirmeye devam eden siyah beyazlılar, geride kalan Lens, Douglas, Nsakala ve Liajic'in maaşlarından da kurtuluyor.

Alex'e teklif değerlendirilecek

Dönemimin başında takıma katıl Performansıyla hayal kırıklığına uğrayan Alex Teixeira'ya teklif gelmesi durumunda oyuncularla konuşularak değerlendirilecek.